Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden armband, in rivière bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,04 ct.
Een 18 karaats wit gouden armband, in rivière bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,04 ct.

Een 18 karaats wit gouden armband, in rivière bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,04 ct.

Un bracelet en or blanc 18 ct rivière serti de diamants ayant un poids total de ± 2,04 ct.
Dim. 6,28 g
SKU: 2602190235.
Auction day: 26 February 2019 19:00
Catalogue #235
Estimate: € 1650 / 1750
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #449

    Een pianobankje voor quatre mains van gebeeldhouwd notenhout in Chippendalestijl. Zitting bekleed met naaldwerk.

    Un banc de piano quatre-mains en noyer, style Chippendale. Assise avec revêtement en tapisserie.
    No longer available
    Dim. L. 95 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #750

    Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.

    Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.
    No longer available
    Dim. H. 76,5 x 78 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #535
    Val St. Lambert

    Een karaf met drie glaasjes van gekleurd kristal.

    Une carafe et trois verres en cristal de couleur.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #70

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct.
    No longer available
    Dim. 2,77 g
    Estimate: € 260 / 300
  • #173

    Een barokke engel van gebeeldhouwd hout. Diverse letsels en herstellingen. Omstreeks 1700.

    Un ange baroque en bois sculpté. plusieurs dégâts et réparations. +- 1700.
    No longer available
    Dim. H. 62 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #612

    “Heidelandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Paul Permeke.

    ”Paysage de bruyères”. Huile sur toile. Porte une signature: Paul Permeke.
    No longer available
    Dim. 43 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #297

    Een Afrikaans masker van gebeeldhouwd hout, voorzien van een sluier van jute en textiel.

    Un masque africain en bois sculpté à voile en jute et textile.
    No longer available
    Dim. 101 x 56 cm (23 x 15 cm)
    Estimate: € 80 / 120
  • #562
    Georges Steel
    Period: 1923 - 2010

    “Zuiders dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.

    ”Vue sur village du Midi”. Huile sur toile. Signée et datée 1967.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #99
    Frank Hoge

    “Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.

    ”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #261

    Groot houten vrouwelijk voorouderbeeld. Chokwe (Nigeria).

    Une grande tête féminine d’ancêtre. Chokwe, Niger.
    No longer available
    Dim. H. 111 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #321

    Een Afrikaans houten beeld voorzien van een ruitje en spijkers en met schelpen als ogen.

    Une statue africaine en bois à carreau et clous, et coquillages en guise d’yeux.
    No longer available
    Dim. H. 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #343
    Lemarquis à Paris

    Een oude viool met strijkstok. Kam los.

    Un ancien violon et archet. Peigne détaché.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More