Similar lots by type
-
#625
Een gynaecologische tafel. Jaren ‘60.
Une table d’examen gynécologique. Années ‘60.No longer availableDim. H: 90 cm B: 120 cmD: 49 cmEstimate: € 100/140 -
#445
Twee zetelkleedjes in Vieux-Flandres kant of fanchons. We voegen er een gekloste kraag aan toe.
Deux fanchons en dentelle dite Vieux-Flandres. Nous ajoutons un col en dentelle aux fuseaux.No longer availableDim. 65 x 29 cmEstimate: € 60/100 -
#295
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.No longer availableDim. 9,35 gEstimate: € 1800/2000 -
#535Heraeus Edelmetalle GmbH Hanau
Een serie van zes zilveren baren van 999 ‰ met voorstelling van gebouwen in Offenbach.
Suite de six ligots en argent 999‰ représentant des bâtiments à Offenbach.No longer availableDim. 186,65 gEstimate: € 200/300 -
#616
Een mahoniehouten divan. Medio XXe eeuw.
Un divan en acajou. Milieu du XXième siècle.No longer availableDim. b: 231 cmEstimate: € 240/360 -
#175
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.No longer availableDim. 10,32 gEstimate: € 600/700 -
#395
Een zilveren armband bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.
Bracelet en argent serti de rubis ayant un poids total de ± 10 ct.No longer availableDim. 14,43 gEstimate: € 500/600 -
#619
Een wandconsole met vlakken van wortelnootfineer met bronzen monturen en een grijsgeaderd marmeren blad. Begin XXe eeuw.
Console décorée de surfaces en ronce et aux montures en bronze. Tablette en marbre veiné gris. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 100 x 106 x 35 cmEstimate: € 120/180 -
#530
Acht verschillende dasspelden van verzilverd en verguld metaal waarvan één in originele doos van S.T. Dupont France.
Huit épingles de cravate différentes en métal argenté et doré dont une dans la boîte d’origine de S.T. Dupont France.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#823
Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.
Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 150/200 -
#820
Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.
Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.No longer availableDim. 141 x 82 cmEstimate: € 40/60 -
#545
Een gedeelte bestek van Hollands zilver 833 ‰. Bestaande uit één grote vork en één lepel en 6 vorkjes. We voegen er nog vier verzilverd metalen lepeltjes aan toe.
Partie de couvert en argent aux poinçons hollandais de 833‰. Comprenant une grande fourchette et une cuillère et six petites fourchettes. Nous ajoutons quatre petites cuillères en métal argenté.No longer availableDim. 137,45 gEstimate: € 40/50 -
#525F. Z. M. 1955 / 61.
Een theaterkijker van messing en parelmoer. Gesigneerd.
Paire de lunettes de théâtre en laiton en nâcre. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#440
Een grote strook machinale Vlaamse zwarte kant.
Grande bordure en dentelle noire flamande.No longer availableDim. 190 x 100 cmEstimate: € 100/200 -
#826
Een paar verguld bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.
Deux chenets style Louis XV en bronze doré.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#806
Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.
Sac-à-perles en cristal et cuivre.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#540
Een zilveren zakhorloge 800‰ in houten doosje beschilderd met drie poesen. We voegen er een te herstellen zakhorloge van 800‰ aan toe.
Montre de poche en argent 800‰ dans une boîte en bois peint à décor de trois chats. Nous ajoutons une montre de poche à réparer en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#330
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hartje bezet met diamentjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,17 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,17 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 450/550 -
#812
Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
Lustre en laiton à cinq bras, chaque fois à deux lumières.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#105
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,74 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 1,26 gEstimate: € 1200/1400 -
#400
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met fantasiestenen en twee parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de pierres de fantaisie et de deux perles.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 50/100 -
#350
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2000 -
#335
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 900/1000 -
#450
Een zijden bloesje met mechanische kanten kraag en parelmoeren knoopjes. 1900-1920.
Petite blouse en soie à col en dentelle mécanique. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#753Val St Lambert
Vaas in Mauve kristal. Gemerkt en genummerd.
Vase en cristal mauve. Marqué et numéroté.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 200/300 -
#541
Een dekseldoos van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in reliëf op de zijkant en een leeuw op het deksel. Begin XXe eeuw.
Boîte couverte en ivoire sculpté à décor d’animaux en relief sur les côtés et d’un lion sur le couvercle. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80/100 -
#307
Een lot van drie koperblazers, bestaande uit een jachthoorn, een eufonium en een cornet. We voegen er een vouwpupiter aan toe.
Lot de trois instruments à musique en cuivre dont un cor, un tuba ténor et un cornet. Nous ajoutons un pupitre pliant.No longer availableEstimate: € 75/100 -
#781Murano
Twee clowns van meerkleurig glaspasta.
Deux clowns en pâte à verre polychrome.No longer availableDim. h: 21 & 28 cmEstimate: € 40/60 -
#289
Een sigarettendoosje van email en zilver en binnenin met vermeil. Keuren van Birmingham. Makersmerk van Barker Brothers Ltd. en jaarletter G voor 1931.
Boîte à cigarettes en émail et argent, l’intérieur en vermeil. Poinçons de Birmingham. Orfèvre Barker Brothers Ltd et lettre date G pour 1931.No longer availableDim. 9 x 6 cmEstimate: € 40/60 -
#593Unica Belgium
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en op staander. Gemerkt.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et sur support. Avec marque.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 40/60 -
#736
Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.
Deux carpettes Mori nouées main en laine. Une carpette présente une usure.No longer availableDim. 192 x 124 & 173 x 107 cmEstimate: € 80/100 -
#561
Een leeuw van gesculpteerd Aziatisch ivoor op een houten sokkel. Begin XXe eeuw.
Lion en ivoire sculpté sur socle en bois. Travail chinois du début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 240/300 -
#380
Een 18 karaats geel gouden hanger met decoratie van een dames hoofd van email.
Un pendentif en or jaune 18 ct avec décoration en email représentant une tête de femme.No longer availableDim. 6,48 gEstimate: € 160/200 -
#465
Een lot verschillende sierlapjes van kloskant en lintkant. We voegen er een aantal zakdoekjes aan toe.
Lot de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban. Nous ajoutons quelques mouchoirs.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#742Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis Perse noué main.No longer availableDim. 167 x 95 cmEstimate: € 40/60 -
#513
Een netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. XIXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
Netsuké en ivoire sculpté et partiellement polychrome. XIXe siècle. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/100