#207Een paar Empire siervazen van porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap op vergulde fond.
#117Een Westerwaldkruik van steengoed met een blauw bloemendecor.
#58Kleine terrine van polychroom Parijs’ porselein, met onderschaal.
#177Een schouwpendule van zwart en bruingeaderd marmer, getooid met een zamakken vrouwenbuste en de paardenmenners naar ‘Les Chevaux de Marly’. Zonder sleutel. XIXe eeuw.
#24Een paar gravures met mythologische voorstellingen.
#783F. Delannay-Bouillon à BruxellesEen oude barometer.
Un ancien baromètre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#208Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#127Paar kandelaars van kwikzilver en glas.
#627Een Chinese buikvaas van blauw porselein.
#632Een ovale spiegel met gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten lijst.
Un miroir ovale à encadrement sculpté et polychrome en bois.No longer availableDim. 87 x 68 cmEstimate: € 30 / 50 -
#257“Michel Ange et la Chapelle Sixtine”. Ed. Lafont. Parijs, 1965.
”Michel Ange et la Chapelle Sixtine”. Ed. Lafont, Paris 1965.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#586HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 243 cmEstimate: € 200 / 240