Other lots in this auction
-
#343
Een glasservies van kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, negen longdrinkglazen en acht tumblerglazen, versierd met een geslepen decor van fazanten en eenden
Un service de verres en cristal incolore, comprenant une carafe, neuf verres à long drink et huit verres tumbler, décoration taillé de faisans et de canards.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#180
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1,02 ct. H. SI1 en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,44 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,02 ct. Couleur H. SI1 et de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 4,77 gEstimate: € 3000/3300 -
#579
“De stokers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Les chauffeurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#304
“Duitse Keizerrijk” & “Russisch Keizerrijk”. Twee oude ingekleurde kaarten. Rome, 1797.
”Empire allemand” & “Empire russe”. Deux anciennes cartes en couleurs. Rome, 1797.No longer availableDim. 60 x 44 cmEstimate: € 120/140 -
#230
Een 18 karaats wit en geel gouden strikvormige broche.
Broche en forme de noeud en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 250/300 -
#194
“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
”Portrait de femme Isabelle Meyers”. Huile sur toile. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 89 cmEstimate: € 800/1200 -
#202Frans Van Mieris
“De charmeur”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
”Le charmeur”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 26 x 23 cmEstimate: € 1500/2000 -
#794
Een Louis-Philippe wandspiegel in mahoniehouten lijst.
Un miroir Louis Philippe à encadrement en acajou.No longer availableDim. 80 x 67 cmEstimate: € 50/60 -
#514
“Meisjes met bloemen”. Olieverf op doek.
”Filles et fleurs”. Huile sur toile.No longer availableDim. 24 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#12
Een groot en gevarieerd lot oude tijdschriften, foto’s, koekendozen, prenten, enz. met betrekking tot de Belgische Koninklijke familie.
Un lot d’objets divers en relation avec la Famille Royale belge.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#134Henri De Clerck
“Stilleven met haring”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, hareng”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 100/150 -
#199Leon EngelenPeriod: °1943
“Boer met geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met begeleidend boek met daarin het handgeschreven certificaat van de kunstenaar.
”Fermier et chèvres”. Huile sur toile. Signée. Avec livre accompagnant avec une dédicace et certificat par l’artiste.No longer availableDim. 80 x 100Estimate: € 1200/1400