Other lots in this auction
-
#872Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.
Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#825Een dekselvaas van Satsuma-aardewerk, gemonteerd als schemerlamp.
Un vase couvercle en faïence Satsuma, monté en lampe.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40 / 50 -
#191Panamarenko“Vliegend werk”. Een kunstwerk als bouwpakket, uitgegeven in 2004 ter gelegenheid van de tentoonstelling ‘Te land, ter zee en in de lucht’ in het Vlaams parlement. We voegen er een ingekaderde poster van het kunstwerk ‘Bernouili’ aan toe. (25 x 38 cm)
”Oeuvre volante”. Une pièce d’Art en jeu de construction, édition 2004 à l’occasion de l’exposition “Te land, ter zee en in de lucht” au parlement flamand. Nous ajoutons un poster encadré de “Bernouili” (25 x 38 cm).No longer availableDim. Ø: 52 cm; b: 93 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#367Een insteekalbum met diversen en losse postzegels. Een klembinder met postzegels B.R.D. 1949-1990. En een doos met kaarten o.a. filmsterren en 22 ruilboekjes met postzegels.
Un album de collection à timbres postes divers. Une pince avec des timbres B.R.D. 1949-1990. Et une boîte avec des cartes de stars et 22 livrets d’échange avec timbres.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#616GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 315 x 190 cmEstimate: € 180 / 240 -
#80Een zeer mooie 18 karaats Victoriaanse broche van zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. XIXde eeuw.
Une très jolie broche Victorienne en argent 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 5 ct. XIXème siècle.No longer availableDim. 12,39 gEstimate: € 400 / 500 -
#815Een paar koperen kandelaars met porseleinen monturen, versierd met handgeschilderde decors.
Une paire de candélabres en cuivre et montures en porcelaine, décoration de roses peint à la main.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#547Een klein Chinees huisaltaar van gebeeldhouwd hout.
Un petit autel domestique chinois en bois sculpté.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 100 / 160 -
#789“Interieur”. Een lithografie. Gesigneerd ‘Tessusin’(?)
”Intérieur”. Une lithographie. Signée ‘Tessusin’.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#242Een grote schouwspiegel met vergulde rand.
Un grand miroir avec rebord doré.No longer availableDim. 118 x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#632Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
Un miroir rectangulaire avec encadrement en acajou.No longer availableDim. 93 x 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#502“Vrouwen in een cabaret”. Pastel op papier.
”Femmes et cabaret”. Pastel sur papier.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80 / 120

