Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

Een 18 karaats wit gouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

Une broche Art Déco en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
Dim. 3,48 g
SKU: 2506190275.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #275
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #379

    “Scène met vrouwen en paraplu’s” . Een lithografie. Gesigneerd Guy Cambier en genummerd 24/100 buiten de plaat.

    ”Scène de femmes et parapluies”. Une lithographie. Signée Guy Cambier et numérotée 24/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #768

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor met jachttaferelen in cartouches op blauwe fond en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase balustre en porcelaine chinoise, polychrome, décor de chasse en cartouches sur fond bleu et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #484

    Een meerkleurig porseleinen tazza in art-nouveaustijl.

    Un tazza en porcelaine polychrome, style Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #46

    Gebeeldhouwd eikenhouten hoekkastje versierd met personages. Einde XIXde eeuw.

    Une armoire en coin en chêne sculpté, décorations de personnages. Fin XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #376

    Een gefineerde Engelse secretaire met vier laden onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Un secrétaire anglais en bois de placage à quatre tiroirs en dessous de l’abattant et au dessus deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. h: 193 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #853

    Een grote en diepe Hollandse schotel van meerkleurig aardewerk.

    Un grand plat et un plat creux en faïence hollandais polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø: 38 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #279

    “Carte génerale des Bancs de Flandres”. Een XIXe eeuwse nautische kaart;

    ”Carte générale des Bancs de Flandres”. Une carte nautique du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 71 x 109 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #588
    Louis Leloup

    Een platte buikvaas van groen glaspasta met een meerkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd ‘99.

    Un vase pansu plat en pâte de verre, décor polychrome. Signé et daté ‘99.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #80

    Een zeer mooie 18 karaats Victoriaanse broche van zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. XIXde eeuw.

    Une très jolie broche Victorienne en argent 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 5 ct. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 12,39 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #481

    Een lot recente postzegels vanaf de jaren ‘60.

    Un lot de timbres postes récents débutant dans les années ‘60.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #749
    Pros Putteman

    “Jeugdig naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978.

    ”Nudité de jeunesse”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978.
    No longer available
    Dim. 78 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #527

    Een Chinees porseleinen schaaltje in sang-de-boeuf glazuur. Onderaan gemerkt.

    Un petit plat en porcelaine chinoise à glaçure sang-de-boeuf. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. ø 14 cm
    Estimate: € 85 / 100
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More