#15Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltjes en een centrale diamant oude slijp van ± 0,25 ct.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles et un diamant central ancienne taille de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,87 gEstimate: € 150 / 200 -
#725Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#514“Kermisorkest”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
#33Een Engelse hoge hoed van zwart vilt. Aangekocht bij Delvigne in Antwerpen. In (beschadigde) hoedendoos.
#895LongchampEen lange halssnoer van zilver en kalfsleder in originele doos. We voegen er een zilveren armband bezet met rodiet aan toe.
Un long collier en argent et cuir de veau, dans sa boîte d’origine. Nous ajoutons un bracelet en argent, serti de rhodite.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 100 / 200 -
#792Ed. Van Goethem“Afrikaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
#707Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
#307Twee antieke pijpen van meerschuim in de vorm van mannenhoofden.
#756Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#36Een reeks van zes mahoniehouten Directoire stoelen.
Une série de six chaises en acajou Directoire.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 300 / 400