#859Een reeks van dertien moezelwijnglazen.
#123Een lang gerekte vaas van blauw Booms glas met vergulde motieven.
#536Een handgeknoopt wollen Mori-karpet.
#53Een porseleinen vaas met bloemenmotief.
#620Een 18 karaats wit gouden ketting bezet met negen parels.
Une chaîne en or blanc 18 ct sertie de neuf perles.No longer availableDim. 5,98 gEstimate: € 200 / 300 -
#388Een lot van 55 strips en albums, waaronder Jommeke en Nero.
#503Een schemerlamp van Chinees porselein.
#750Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. Chronometre Andree.
#263Een paar girandoles met zes lichtpunten en pendeloques.
#777Een designlamp van plexiglas in de vorm van paarden.
Une lampe en plexi en forme de chevaux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#184“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).No longer availableDim. 58 x 93 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#725Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,48 gEstimate: € 250 / 350