#322Victor QuienenPeriod: 1918 - 1983
“Moeder en kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Mère et enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#262
Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
#113
Een paar zilveren kandelaars in Georgian stijl. 925‰. Engelse keuren.
Une paire de candélabres en argent, style George. 925 ‰. Poinçons anglais.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 260 -
#903
Een klein sac-a-perlesluchtertje.
Un petit lustre sac-à-perles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#721
Een paar schotels van Imariporselein.
#187Val St. Lambert
Een siervaas op voet van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt.
#572
“Russische boulevard”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Pavel.
”Boulevard russe”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘Pavel’.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#596330 x 210 cm
#308Fidelio, Napoli
Een mandoline, afgewerkt met schildpad.
#145
Un bracelet en or rose 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 7,03 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#889
Een paar koperen bijzettafeltjes.
#522
”La laitière par Vermeer”. Un vitrail à encadrement en fer forgé. Avec illumination.No longer availableDim. 62 x 38 cmEstimate: € 40 / 60