#10
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#2S. Pinkus
“Portret van een Joodse man”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait d’un homme juif”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#878
Twee kleine bronzen olifantjes.
#858
Een zittende leeuw van terracotta met groen glazuur.
#735Berkel
Een oude staande weegschaal met maximum gewicht van 40 kg.
#15
Deux broches différentes en or jaune 18 ct sertis de corail sang et perles. +- 1900.No longer availableDim. bruto: 11,50 gEstimate: € 350/400 -
#453
Een paar bronzen kandelaars.
#499
Twee meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.
#328Willy Vandersteen
Een lot van drieënvijftig albums van Suske en Wiske.
#485
Een paar borden van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
#405
Een kleine hangvitrine met twee schuifdeuren.
#24Jan Muls (?)
“Duinbergen aan zee”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1946.
“Duinbergen sur Mer”. Huile sur papier. Signé et daté 1946.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 30/50