Other lots in this auction
-
#527
“Kind met bloem op een Fo-hond”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor.
Enfant avec fleur sur un chien de Pho. Sculpture en ivoire. Travail chinois début XXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120 / 200 -
#220
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,35 ct.
Bague en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 600 / 700 -
#24
“Hotel Ostherrieth, Anvers”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 197/250 buiten de plaat.
“Hotel Osterrieth”. Gravure de bois. Signé, daté 1935 et numéroté 197/250 hors planche.No longer availableDim. 45 x 31,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#661
Een geglazuurd aardewerken theeservies met meerkleurig decor. Omstreeks 1930.
Service à thé en faïence à décor polychrome. Vers 1930.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#495
Diverse munten: België: 500 BEF, 150 jaar onafhankelijkheid (8 st); 5 Ecu 1995 (AG 925/1000); 5 Ecu “Letzebuerg” 1994; Dynastie (AG 925/1000) ( 3 st); 500 BEF Europalia Mexico 1993 (AG 835/1000); Prins Laurent 1997; 20 ct Meunier 1962; set met 4 toegangsmunten Zoo Antwerpen 1978. 10 DEM Bonn en 10 DEM Hamburg 1989. 100 LUF 1964 (AG 925/1000).
Lot de pièces de monnaie et autres: Belgique: 500 BEF, 150 ans indépendance (8 p.); 5 Ecu 1995 (AG 925/1000); 5 Ecu “Letzebuerg” 1994; Dynastie (AG 925/1000) ( 3 p.); 500 BEF Europalia Mexico 1993 (AG 835/1000); Prince Laurent 1997; 20 ct Meunier 1962; set avec 4 jetons d’entrée Zoo Anvers 1978. 10 DEM Bonn et 10 DEM Hambourg 1989. 100 LUF 1964 (AG 925/1000).No longer availableEstimate: € 140 / 160 -
#84
“Crux Dux Meus”. Een Hemiksemse tegel en een aquarel met wapenschild.
“Crux Dux Meus”. Carreau de Hemixem et une aquarelle.No longer availableDim. 23 x 29 cm en 29 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#772Paul Draps
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘55.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#157
Een handtas, model ‘Calicot’ in zwart-grijs. Met stofzak.
Sac à main modèle Calocot en noir et gris. Avec sac de protection.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 380 / 420 -
#414
Een klein Venetiaans glazen kastspiegeltje.
Petit miroir en verre de Venise formant cabinet à suspendre.No longer availableDim. 36 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#379
Een rotan salontafel. Sletig.
Une table basse en rotin. Usée.No longer availableDim. 76 x 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#672
Een tweezijdige eikenhouten tafelbureau. Begin XXe eeuw.
Bureau-plat en chêne. Double face. Début XXe siècle.No longer availableDim. 150 x 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#320
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 300 / 400