#255
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de lettre A serti de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 300/400 -
#464
Een paar Japanse houtsneden met erotische voorstellingen.
#97Christofle
Een suikerpot van verzilverd metaal en glas. Gemerkt. Met een zilveren lepeltje.
#93
Een grote fractie koraal.
Une grande pièce de corail.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#302Alex Van Cuyck
“Brug over de Nete te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont au dessus de la Nèthe à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 52 cmEstimate: € 100/150 -
#195Vacheron
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge met schakelketting en sleutel.
Montre de gousset en or jaune 18 ct avec châtelaine et clef.No longer availableDim. bruto: 89,30 gEstimate: € 800/100 -
#387
“Kriegsalbum”. Een Duitse uitgave uit de Eerste Wereldoorlog.
”Kriegsalbum”. Une parution allemande de la Première Guerre Mondiale.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#501
Twee Chinese theepotjes van blauw en wit porselein.
#615
Een zilveren ring bezet met een granaat van ± 0,50 ct.
Bague en argent sertie d’un grenat de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,19 gEstimate: € 50/100 -
#725
Broche en or blanc 18 ct sertie de perles et de petits saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 400/500 -
#128
“Station no.1”. Een oude gietijzeren spaarpot met een brandweerwagen.
#214R. Dechamps
“Boereninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 120/200