#497Twee paar dekselpotjes van cloisonné op geel koper. Chinees werk.
Deux paires de pots couverts en cloisonné sur cuivre jaune. Travail chinois.No longer availableDim. h: 7 & 8 cmEstimate: € 50 / 60 -
#27Een grote kristallen vaas op voet met purperen kelk en een kleurloze dekselvaas.
#141Een paar XVIIIe eeuwse pauwstaartborden met gele rand. Gemerkt van De Klauw.
#407Een messingen kandelaar met vier kaarsenhouders, versierd met bloemen, korenhalmen en bladeren.
Candélabre en laiton à quatre lumières décoré de fleurs, de brins et de feuilles.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 100 / 120 -
#298Twee etuis, waarin twaalf zilveren dessertlepels, twaalf lepels en twaalf vorken.
Deux étuis contenant six cuillères à dessert, douze cuillères et douze fourchettes en argent.No longer availableDim. 1479,15 gEstimate: € 500 / 600 -
#313Christofle, FranceEen verzilverd metalen koffie- en theestel, bestaande uit een koffiepot, theepot, roomkannetje en suikerpot met -lepel.
#129Fr. De Roover“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#372Een ronde breakfasttafel van mahoniehout.
#5Eén oorbel van 18 karaat met een diamand oude slijp van +/- 0,30 ct. in zilver gezet.
Une seule boucle d’oreille sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,30 ct serti en argent.No longer availableDim. 1,88 gEstimate: € 40 / 60 -
#43Een lot van vijftien meerkleurig porseleinen beeldjes, waarbij zes naar de verhalen van Beatrix Potter. Allen met Britse merken.
Lot de 15 statuettes en porcelaline polychrome dont six d’après les histoires de Beatrix Potter. Marques anglaises.No longer availableDim. h: 6,5 - 11,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#797Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
Un vase en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 25 / 35