Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden dameshorloge en polsband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Een 18 karaats wit gouden dameshorloge en polsband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Omega Swiss Made

Een 18 karaats wit gouden dameshorloge en polsband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.

Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.
Dim. 34,19 g
SKU: 2506190195.
Auction day: 25 June 2019 19:00
Catalogue #195
Estimate: € 1000 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #823

    Een art deco vaas van oker glas.

    Un vase Art Déco en verre ocre.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #477

    Een Chinees porseleinen bord met een famille rose en capucinedecor.

    Une assiette en porcelaine chinoise, décor famille rose et capucine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #891

    Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.

    Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #775

    Een 18 karaats geel gouden dasspeld.

    Une pince à cravate en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 4,25 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #723

    Een eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Empire.

    Une armoire à deux portes en chêne. Période Empire.
    No longer available
    Dim. 92 x 120 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #199

    “De drinker”. Olieverf op doek (met nieuw spieraam). Nederlanden, omstreeks 1700.

    ”Le buveur”. Huile sur toile. (nouvel encadrement en bois). Pays Bas, +- 1700.
    No longer available
    Dim. 82 x 67 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #284
    Seaton

    “Sint-Niklaasplaats te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘34.

    ”Place St. Nicolas à Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée ‘34.
    No longer available
    Dim. 76 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #4

    Een lot van acht foto’s met betrekking tot diverse Apollomissies, een eerstedaguitgave van de dag van de lancering van Apollo 14 en een mission report boekje van Apollo 15.

    Un lot de huit photographies en relation avec plusieurs missions Apollo, une édition premier jour du jour de lancement d’Apollo 14 et un livret rapport de la mission Apollo 15.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #264

    “Dansend koppel”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw.

    ”Couple dansant”. Huile sur toile. Pas de signature. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 66 x 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #368

    Een jardinière van kobaltblauw aardewerk.

    Une jardinière en faïence bleue cobalt.
    No longer available
    Dim. L. 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #252
    Mari Ten Kate
    Period: 1831 - 1910

    “Romeinse vrouwen aan de waterplaats”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Femmes romaines et point d’eau”. Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 73 x 99 cm
    Estimate: € 2160 / 280
  • #177

    Een gefineerde kolompendule met verguld bronzen klepel en rond de wijzerplaat en het geheel versierd met marquetterie. Onder glazen stolp met eveneens gemarquetteerde basis. XIXe eeuw.

    Une pendule colonne en bois de placage, battant en bronze doré , le cadran et l’ensemble décoré de marqueterie. Sous cloche et sur base en marqueterie. XIXème siècle
    No longer available
    Dim. h: 48 cm / 66 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More