#369Max Olsson“Drinkend Koppel” . Olieverf op doek. gesigneerd en op verso gedateerd: 09/96.
”Couple qui boit”. Huile sur toile. Signée et datée au verso: 09/96.No longer availableDim. 48 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#161Een paar ronde marmeren hoogreliëfs met bruingepatineerde decors. Gesigneerd en gedateerd 1848.
Une paire de haut-relief ronds en marbre. Signés et datés 1848.No longer availableDim. ø &! cmEstimate: € 220 / 280 -
#222Een houten kapelletje met een wassen Madonna. Omstreeks 1900.
#654Raoul DufyPeriod: 1877 - 1953“Portret”. Potlood op papier. Gesigneerd.
”Portrait”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#515Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#843Vijf diverse stuks gekleurd Val Saint-Lambert uit de jaren 60.
Cinq pièces de cristal Val St. Lambert des années ‘60.No longer availableDim. l: 76 cmEstimate: € 50 / 60 -
#573Een Hindoeïstisch bronzen beeldje van “Lord Krishna”.
#323Een lot Sterling zilver, bestaande uit een suikerpot, een melkpot en een beker - met zilverkeuren 800‰. We voegen er een gedeukte pollepel van tevens 800‰ zilver.
Un lot d’argent Sterling, comprenant un sucrier, un pot à lait et un gobelet, poinçons 800‰. Nous ajoutons une louche (cabossée) en argent 800 ‰.No longer availableDim. 500 grEstimate: € 120 / 200 -
#217Een oude Belgische vlag.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 7,14 gEstimate: € 550 / 650 -
#391Een paar messingen spiegels met art nouveau voet.
Une paire de miroirs, pieds Art Nouveau.No longer availableDim. h: 49,5 cmEstimate: € 80 / 120