#148Een meesterstuk in de vorm van een vrijstaande wenteltrap.
#45Een 18 karaats geel gouden zegelring met bloedsteen.
#79Albert ServaesPeriod: 1883 - 1966“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#368Een jardinière van kobaltblauw aardewerk.
#781Drie vazen van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
#483Een paar kleine porseleinen beeldjes van een man en een vrouw.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants princess cut ayant un poids total de ± 0,96 ct.No longer availableDim. 6,74 gEstimate: € 650 / 750 -
#636ShirazEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#52Royal Zuid-Holland, GoudaEen bol kruikje en een kannetje van zwart plateel met wit en verguld decor ‘Cameo’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Cinq statues en porcelaine allemande, comprenant deux danseuses, deux anges et un portier.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 50