#729Stefan Annerel“Rood”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘92.
”Rouge”. Huile sur toile. Signature au dos et datée ‘92.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#666Kelim ZagrosEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#363Een paar boekensteunen van amber glas met gesatineerde kristallen hoofdjes. Boheems werk.
#678Een Japanse doos van papier-maché , versierd met een bloemendecor.
#93CapodimonteGroep flamingo’s. Veelkleurig Italiaans porselein. Gemerkt, genummerd 907/1000 en met opschrift “Vier Tosca”.
Un groupe de flamants roses en porcelaine italienne polychrome. Marquée et numérotée 907/1000 et écriture “Quatre Tosca”.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#207Een messingen klokstel in eclectische stijl. Driedelig.
#391Een houten voorouderbeeld. Dogon (Mali).
#88Drie ovale plaquettes met mythologische voorstellingen in kleine koperen lijstjes.
#860Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.
#602Felix De Boeck“Moederschap”. Een Potloodtekening, gemonogrammeerd en gedateerd 25 september.
”Maternité”. Un dessin au crayon, monogrammé ‘F’ pour Felix De Boeck et daté 25 septembre.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#82J. Verswijvel“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#537“Man met leeuw”. Een beeld van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
”Homme et lion”. Une statue en pierre de lard sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 40 / 50