Similar lots by type
-
#35Een gouden munt van Edward VII. 1905.
Une pièce en or Edouard VII. 1905.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 120 / 150 -
#25Een gouden munt van 5 dollars. Elizabeth II. Canada 1986.
Une pièce en or de 5 dollars. Elizabeth II. Canada 1986.No longer availableDim. 3,39 gEstimate: € 80 / 100 -
#451Een lot van vier chocoladevormen.
Un lot de quatre moules à chocolat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#483Een beschilderde Gerbino Valains vaas.
Un vase Gerbino Valains peint.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 32 / 40 -
#632François BlommaertsPeriod: °1955“Abstract”. Een wandtapijt. Met certificaat.
”Abstrait”. Un tapis mural. Avec certificat.No longer availableDim. 280 x 150 cmEstimate: € 400 / 600 -
#402Een originele affiche van de Burgerbescherming.
Une ancienne affiche de la Protection Civile.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 55 / 60 -
#548“Oude man en vrouw.” Twee benen netsukes.
Deux netsukes en os sculpté, représentant un homme et une femme.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#361Verrekijker in etui.
Une paire de jumelles dans un étui.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 25 / 30 -
#200Een 18 karaats wit gouden gerodeerde broche bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. en parels. Omstreeks 1880.
Une broche rodée en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille monté sur argent ayant un poids total de ± 5 ct et de perles. +- 1880.No longer availableDim. 37,32 gEstimate: € 2000 / 2400
Other lots in this auction
-
#515Een kruik van Vlaams aardewerk met vier handvaten en vruchtenmotief.
Une carafe en faïence flamande à quatre manches et motif de fruits.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#243DelvauxEen blauwe lederen handtas met stofzak.
Un sac à main en cuir bleu avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#386Een reeks van zes sobere houten eetkamerstoelen.
Une série de six chaises de salle à manger sobre.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#211Een in twee delen opgebouwde eikenhouten cupboard, met bovenaan twee kleine paneeldeuren en onderaan twee grote deuren en versierd gebeeldhouwde motieven. Van oorsprong XVIIe eeuw, tijdperk Jacobean.
Un meuble en chêne à deux corps, la partie du dessus à deux petites portes panneaux et en dessous deux grandes portes, décoration de motifs sculptés. D’origine XVIIème siècle, époque Jacobean.No longer availableDim. 154 x 153 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#190Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 5,09 gEstimate: € 800 / 900 -
#707Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
”Personnages”. Un haut-relief en ébène africain.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 40 / 60 -
#6Een oude smeedijzeren poppenwagen.
Une voiture à poupées en fer forgé.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#245Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,13 gEstimate: € 300 / 400 -
#539Een reeks van drie ingekleurde Japanse houtsnedes op rijstpapier. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Une série de trois gravures sur bois japonaises en couleurs sur papier de riz. Signées. XIXème siècle.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 120 / 150 -
#453Een paar bronzen kandelaars.
Une paire de candélabres en bronze.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#54Kom in blauw gekleurd kristal met geometrische figuren in de basis.
Coupe en cristal bleu aux figures géométriques vers la base.No longer availableDim. h 13 cm x b 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#693Een chinees porseleinen theepotje met sang-de-boeuf glazuur.
Une théière en porcelaine chinoise, à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120

