Similar lots by type
-
#548
“Oude man en vrouw.” Twee benen netsukes.
Deux netsukes en os sculpté, représentant un homme et une femme.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#361
Verrekijker in etui.
Une paire de jumelles dans un étui.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 25 / 30 -
#25
Een gouden munt van 5 dollars. Elizabeth II. Canada 1986.
Une pièce en or de 5 dollars. Elizabeth II. Canada 1986.No longer availableDim. 3,39 gEstimate: € 80 / 100 -
#632François BlommaertsPeriod: °1955
“Abstract”. Een wandtapijt. Met certificaat.
”Abstrait”. Un tapis mural. Avec certificat.No longer availableDim. 280 x 150 cmEstimate: € 400 / 600 -
#451
Een lot van vier chocoladevormen.
Un lot de quatre moules à chocolat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#205
Een 18 karaats wit gouden gerodeerde broche bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. Omstreeks 1880.
Une broche rodée en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct. +- 1880.No longer availableDim. 12,53 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#483
Een beschilderde Gerbino Valains vaas.
Un vase Gerbino Valains peint.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 32 / 40 -
#402
Een originele affiche van de Burgerbescherming.
Une ancienne affiche de la Protection Civile.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 55 / 60 -
#35
Een gouden munt van Edward VII. 1905.
Une pièce en or Edouard VII. 1905.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 120 / 150
Other lots in this auction
-
#454Capo di Monte
Een multichroom porseleinen beeld van twee spelende jongens. Gemerkt.
Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#85Gioix
Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 11,60 gEstimate: € 300 / 400 -
#529
Een butlerspiegel met vergulde lust en gebombeerd glas.
Un miroir majordome.No longer availableDim. ø 60 cmEstimate: € 90 / 110 -
#584
“Zonsopkomst”. Aquarel. Draagt een monogram: L.L. 73. Achteraan toeschrijving. Enkele vochtvlekjes.
”Crépuscule”. Une aquarelle. Porte un monogramme: ‘ L.L. 73. Dédicace au dos. Quelques taches d’humidité.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 150 / 200 -
#377
Een gebeeldhouwd houten flessenhouder in de vorm van een monnik.
Un support à bouteilles en bois sculpté en forme d’un moine.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#790
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60 / 80 -
#138René StalmansPeriod: 1911 - 1984
“Heilige Barbara met kerk en wapenschild”. Een beeldhouwwerk.
”Sainte Barbe avec église et écusson”. Une sculpture.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#530
Een paar ovale amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 8,46 ct.
Une paire d’améthystes ovales ayant un poids total de ± 8,46 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#770
Een licht gele ovale briljant in gesloten AIG certificaat van 0,42 ct. Kleur FLY. VS1.
Un brillant jaune clair dans un certificat sous scellé. 4,42 ct. Couleur FLY. VS1.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#559
“Danseres met pluimentooi”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Slede.
”Danseuse et plumes”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Slede’.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 180 / 240 -
#106
Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 78 cm Ø: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#434Val St. Lambert
Een lot gekleurd kristal, bestaande uit een roze coupe, een roze vaas en een blauwe vaas. Allen gemerkt.
Un lot de cristal de couleurs, comprenant une coupe rose, un vase rouge et un vase bleu.No longer availableDim. h: 16 & 18 cmEstimate: € 100 / 120