Other lots in this auction
-
#69M. PaulisEen gebombeerd ovaal damesportret, naar de XVIIIde eeuw. Gesigneerd.
Un portrait de dame, ovale et bombé, d’après le XVIIIième siècle.No longer availableDim. 17,5 x 12,5Estimate: € 100 / 120 -
#796KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#332“Sint-Petersburg: Admiraliteit en Neva”. Oude ingekleurde gravure.
“Saint-Petersbourg, Admiralité et Neva”. Gravure ancienne colorée à la main.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#164“Stadswal in Palestina”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en toegeschreven aan B.A. Polenov.
”Les rampes, Palestine”. Huile sur panneau. Porte un monogramme et attribué à B.A. Polenov.No longer availableDim. 15 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#662“Bloemstilleven”. Aquarel. Draagt een handtekening: Kamerling-Oenes.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle. Porte une signature: Kamerling-Oenes.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#183“Minerva”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. naar een werk van F. Schmid. Berlin, 1937.
”Minerva”. Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre de taille, d’après une oeuvre de F. Schmid. Berlin, 1937.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 400 / 600 -
#102P. Van der Essen“Herderin met schapen”. Potlood. Gesigneerd. Naar Huet.
”Bergère et son troupeau de moutons”. Crayon. Signé. D’après Huet.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#698Een Chinese figuur van gesculpteerd hout en een blok roze jade met een landschapsdecor in reliëf.
Personnage chinois en bois sculpté, ainsi qu’un morceau de jade rose décoré d’un paysage en relief.No longer availableDim. h: 27 & 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#257“Het getemde vogeltje”. Een bronzen beeld met donker patina. Naar een werk van Moreau.
”Le petit oiseau apprivoisé”. Une statue en bronze. d’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#79Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Zittende personages te Doel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Personnages assis à Doel”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34Estimate: € 150 / 200 -
#583GucciEen lederen handtas. Met stofhoes.
Sac à main en cuir. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#378Val St. LambertTwee vazen van geslepen kristal, respectievelijk paars en groen gekleurd in de massa en op kleurloze voet. Beide gemerkt.
Deux vases en cristal taillé, respectivement vert et mauve dans la masse, sur pieds incolores. Tout deux marqués.No longer availableDim. h: 26 & 27 cmEstimate: € 200 / 240

