#644“Achtertuin”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Frans Hoek. Klein letsel.
“Jardin” Huile sur toile. Attribuée à Frans Hoek. Petit dégât.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#345Een eikenhouten bankje met gedreven lederen bekleding.
#789Johannes Blaeuw“Cadurcium Vernaculé Querci”. Oude ingekleurde kaart.
#214Hendon“Musicerend gezelschap en romantisch koppel”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
”Compagnie musicale et couple romantique”. Aquarelle sur papier. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#572“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Lanskoy.
#215Een zilveren halsketting met roze kwarts en amethist.
#250Een 18 karaats geel gouden bloemvormige Victoriaanse broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
#406Een ovaal dienblad van mahoniehoutfineer met een ingelegde schelp van fruithout. Op staander. Engeland, XIXe eeuw.
#49M. Chagall“Dieren”. Gravure. Gesigneerd in de plaat.
”Animaux”. Une gravure. Signée dans la planche.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#419William de Gouve de Nunques“Markt”. Tekening op karton. Draagt een monogram en gedateerd 1923.
”Le marché”. Dessin sur carton. Porte un monogramme et daté 1923.No longer availableDim. 16 x 28 cmEstimate: € 100 / 140 -
Lot de six verres du XIXe siècle dont trois décorés dans le goût de Mary Gregory.No longer availableEstimate: € 30 / 50