Other lots in this auction
-
#786HamadanEen wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
Un couloir d'Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 181 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#287Een lot wit en goudgepatineerd porselein, bestaande uit een jongetje met mandoline, een jongetje met aapje, een jongetje met fluit en vaas, een Tiroler koppeltje, een dekseldoosje in de vorm van een dame en een kopje met rozen. Slijtage aan het patina.
Un lot de porcelaine patiné doré comprenant un petit garçon et mandoline, un petit garçon et singe, un petit garçon avec flûte et vase, un couple de Tiroliens, une boîte avec couvercle en forme de dame et une coupelle avec décor de roses. Usures a la patine.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#420Een sobere eikenhouten salontafel met twee klapbladen.
Une table de salon en chêne sobre avec deux tablettes rabattables.No longer availableDim. 45 x 120 x 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1Royal CopenhagenEen paar fluitjes van meerkleurig porselein in de vorm van vogeltjes. Onderaan gemerkt.
Deux sifflets en porcelaine polychrome en forme d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 9,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#120Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 11,72 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#632“Waterlandschap met molen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Wiegers.
“Moulin au bord de l’eau”. Huile sur panneau. Porte une signature: Wiegers.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#134A. Dauchez“Pastorale scène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène Pastorale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#767Twee asbakken, waarbij één van deels groen kristal en de andere van Muranoglas, getooid met een vis.
Deux cendriers dont un partiellement coloré vert dans la masse, l’autre en verre de Murano polychrome, surmonté d’un poisson.No longer availableDim. h: 16 & 7 cmEstimate: € 40 / 60 -
#119Z. Wisocki“Jagers op pad”. Aquarel. Gesigneerd.
“Chasseurs sur un chemin de campagne”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 45 x 62 cmEstimate: € 25 / 35 -
#359“Bourgondische hertog en zijn gevolg”. Een recent wandtapijt.
“Le Duc de Bourgogne et son cortège”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 140 x 130 cmEstimate: € 100 / 140 -
#719Een Tibetaanse mandala op zijde.
Mandala de Tibet en soie.No longer availableDim. 66 x 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#646Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Petit usures.No longer availableDim. 328 x 226 cmEstimate: € 200 / 300

