#541Een vaas van cloisonné op rood koper.
#317Drie verschillende warmhouders van messing, versierd met reliëfs van biscuit.
#484“Suspends ton vol...”. Aquarel. Draagt Handtekening: J. Gaillart.
“Suspends ton vol...”. Aquarelle. Porte une signature J. Gaillart.No longer availableDim. 24,5 x 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#418Een werktafeltje op hoge voet met een spiegel onder het klapblad en een lade onderaan. Het blad versierd met parquetterie.
Une table de toilette sur pied haut et avec un miroir sous la tablette rabattable, tiroir en dessous. La tablette est décorée de marqueterie.No longer availableDim. 85 x 64 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#803Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#108“De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
#274Een spiegel in vergulde lijst, tijdperk Empire.
#723Een kleine sextant, een kompas en een zonnewijzerring. De eerste gemerkt van Stanley te Londen.
#636Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.
#334Ridderbosch“Place Royale Bruxelles”. Gravure door Leizel, ingekleurd.
“Place Royale Bruxelles”. Gravure par Leizel. Colorée à la main.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 80 / 120