Other lots in this auction
-
#406Een ovaal dienblad van mahoniehoutfineer met een ingelegde schelp van fruithout. Op staander. Engeland, XIXe eeuw.
Un plateau ovale en bois de placage acajou avec une coquille incrustée en bois fruitier. Sur Pied. Angleterre, XIXième siècle.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 180 / 200 -
#316Hilaire à StenayEen eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400 -
#605Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen (één gebarsten).
Chevalet en bois sculpté décoré de guirlandes et de dauphins baroque (une fissure).No longer availableDim. H 210 x B 65 cmEstimate: € 320 / 360 -
#143Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar Modigliani.
Relief d’une tête stylisée en bronze d’après Modigliani.No longer availableDim. 26 x 17 cmEstimate: € 140 / 160 -
#272J.B.V.O.“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#660SwarovskiEen lot voorwerpen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een schelp, een grote vis op gesatineerde voet, een groepje met drie vissen en twee kleine visjes.
Lot d’objets en cristal taillé incolore dont une coquille, un grand poisson sur base satiné, un groupe de trois poissons et deux petits.No longer availableDim. h: 2 - 8 cmEstimate: € 60 / 100 -
#258Een reliëf van een ballerina in gips. Uit de omgeving van Jan Cockx.
Une ballerine en relief en plâtre. Entourage de Jan Cockx.No longer availableDim. H. 167 cmEstimate: € 200 / 240 -
#275Een Biedermeier olie- en azijnstelletje van 812‰ zilver met kristallen karafjes. Duits werk met Belgische importkeur van tussen 1831 en 1868.
Un huilier-vinaigrier Biedermeier en argent, 821‰, carafes en cristal . Travail allemand et marque d’importation belge, entre 1831 et 1868.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 140 -
#593“Album Timbres Postes Edition Victoria”. Een voorgedrukt album met postzegels uit de hele wereld, grotendeels XIXde en begin XXste eeuw. De Belgische zegels zijn op enkele na verwijderd. Van de meest exotische landen geen of slechts enkele zegels.
“Album Timbres Postes Edition Victoria”. Album imprimé aux timbres postes du monde entier, en général XIXe et début XXe siècles. Les timbres belges sont presque tous enlevés. Les pays les plus exotiques manquent.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#78“Old honesty 5¢ cigar”. Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
“Old honesty 5¢ cigar”. Tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#60“Leda en de zwaan”. Een 14 karaats geel gouden broche bezet met een camee. (letsel).
“Léda et le cygne”. Une broche en or jaune 14 ct contenant un camée. Petit dégât au bord.No longer availableDim. 13,79 gEstimate: € 100 / 150 -
#811Drie elegante porseleinen groepjes.
Trois groupes élégants en porcelaine.No longer availableEstimate: € 60 / 80

