Other lots in this auction
-
#77Hérgé“Les aventures de Tintin: Le secret de la Licorne”. Ed. Casterman, 1956. Flink gelezen.
“Les aventures de Tintin: Le secret de la Licorne”. Ed. Casterman, 1956. Bien lu.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#187Een reeks van vier ovale plaquettes van marmer met beeltenissen van Romeinse keizers in reliëf.
Une série de quatre plaquettes ovales en composite, reliefs représentant les empereurs romains.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#710Een kleine devotieplaquette van gesculpteerd albast met een voorstelling van een heilige en het Lam Gods. In ovaal kadertje. XIXe eeuw.
Plaquette de dévotion en albâtre sculpté représentant un saint et l’Agneau de Dieu. Dans un petit cadre ovale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#218Een zilveren Georgian klepkan, waarbij de aanhechting van het handvat in de vorm van een blad. Niet gekeurd. Omstreeks 1830.
Une verseuse à couvercle en argent, style Georgian, avec l’attache de la poignée en forme de feuille. Pas de poinçons. Vers 1830.No longer availableDim. 933 gEstimate: € 250 / 350 -
#247“De jonge jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk.
”Le jeune chasseur”. une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 300 / 400 -
#55Vijf verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met diamanten oude slijp, saffier, koraal en parels.
Cinq différentes épingles en or jaune 18 ct serties de diamants de taille ancienne, de saphirs, de corail et de perles.No longer availableDim. bruto: 5,75 gEstimate: € 200 / 250 -
#687Een jade pilaartje met een gesculpteerd landschapsdecor.
Colonnette en jade décorée d’un paysage sculpté.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#818Een sobere armstoel met rieten zit.
Fauteuil sobre à siège en osier.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#515SwarovskiEen lot diertjes van geslepen, deels gekleurd en deels gesatineerd kristal, bestaande uit vier vogeltjes op een tak, twee ijsvogels op een tak, een uiltje, een bij bij een bloem en een vlinder.
Lot d’animaux en cristal taillé partiellement colorés et partiellement satinés, comprenant quatre oiseaux sur une branche, deux martin pêcheurs, un hibou, une abeille sur une fleur et un papillon.No longer availableDim. h: 5-10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#823Een halfrond bijzetmeubeltje met drie tapse poten en twee schuifdeurtjes.
Petit meuble d’appoint en demi-lune sur trois pieds gaines et à deux petites portes glissantes.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 80 / 120 -
#307Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd albast naar de Griekse oudheid.
Un buste féminin en albâtre sculpté d’après l’antiquité grecque.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 400 / 600 -
#345Een eikenhouten bankje met gedreven lederen bekleding.
Un petit banc en chêne avec revêtement repoussé en cuir.No longer availableDim. b: 110 cmEstimate: € 50 / 60

