Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden gerodeerde ketting met hanger bezet met een briljant van ± 0,20 ct. en een hartvormige gele saffier van ± 2 ct.

Een 18 karaats wit gouden gerodeerde ketting met hanger bezet met een briljant van ± 0,20 ct. en een hartvormige gele saffier van ± 2 ct.

Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un brillant de ± 0,20 ct et d’un saphir jaune en forme de coeur de ± 2 ct.
Dim. 3,71 g
SKU: 1004180310.
Auction day: 10 April 2018 19:00
Catalogue #310
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #50

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden art nouveau oorbellen bezet met twee briljanten en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune d’époque art nouveau serties de deux brillants et de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,80 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 4,09 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #1
    Royal Copenhagen

    Een paar fluitjes van meerkleurig porselein in de vorm van vogeltjes. Onderaan gemerkt.

    Deux sifflets en porcelaine polychrome en forme d’oiseaux. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. l: 9,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #649

    “Balinese tempelscène”. Gemengde techniek op textiel.

    “Scène de temple balinais”. Technique mixte sur textile.
    No longer available
    Dim. 50 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #206

    Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.

    Une armoire à linge Anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. 200 x 134 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #788

    “Danseresjes”. Een serie van vier beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    “Danseuses”. Suite de quatre statuettes en porcelaine de Saxe polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #469

    “Allegorisch werk”. Olieverf op doek. Herdoekt, kleine schade.

    ”Oeuvre allégorique”. Huile sur toile. Retoillée, quelques petits dégâts.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #766

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 199 x 131 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #747

    “Nouveau Larousse illustré” Zeven delen. Bijgevoegd: “Larousse médical illustré”.

    “Nouveau Larousse illustré” Sept volumes. On ajoute: “Larousse médical illustré”.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #202

    “La Duchesse de Pompadour en belle jardinière”. Pastel op papier naar het werk van Carle Van Loo in het Palais de Versailles. Draagt een handtekening. Waarschijnlijk XIXde eeuw.

    ”La Duchesse de Pompadour en belle jardinière. Pastel sur papier d’après une oeuvre de Carle Van Loo, Palais de Versailles. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 95 x 69 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #519
    Panamarenko

    “Milkyways and Happenings”. Kleurenlitho. Gesigneerd in de plaat en erbuiten.

    “Milkyways and Happenings”. Litho en couleurs. Signée dans la planche et hors planche.
    No longer available
    Dim. 89 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #804

    Een theeservies van Japans porselein, bestaande uit een theepot, een melkkan, een suikerpot, vijf kopjes met zes ondertasjes, een kom, elf kleine bordjes en twee grote borden. Eén dekseltje manco.

    Un service à thé en porcelaine du Japon, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, cinq tasses, six soucoupes, un bol, onze petites assiettes et deux grandes assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #166

    Een eikenhouten linnenkast met twee gemoulureerde deuren, geflankeerd door gedraaide zuiltjes. De in de middelste stijl een verwerkt XVIIe eeuws meubelelement in de vorm van een herdersvrouw.

    Une armoire à linge en chêne avec deux portes moulures, flanquées de colonnes torsadées. Le montant central présente un élément plus ancien en forme de bergère.
    No longer available
    Dim. 180 x 170 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More