#316
Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
#613
“Chinese vissers”. Vier beelden van gesculpteerd speksteen.
#173
Un ange baroque en bois sculpté. plusieurs dégâts et réparations. +- 1700.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 300/400 -
#813Murano
Een vaas van groen en rood Italiaans glaspasta met bloemenvormen in het decor.
#772
“Compositie”. Houtsnede. Gemonogrammeerd P.J. Toegeschreven aan Paul Joostens.
”Composition”. Une gravure sur bois. Monogramme P.J. Attribuée à Paul Joostens.No longer availableDim. 40 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#69Kees Van den Bree
“Bergriviertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petite rivière de montagne”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 80/120 -
#651
Een Afrikaanse voorraadpot van gebeeldhouwd hout met een decor van vissen.
Un pot de ravitaillement en bois sculpté, décor de poissons.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120/180 -
#92Piet Lippens
“Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur un moulin chandelier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#420
Neuf éditions de la revue annuelle’ Kunst- en antiekveiling jaaroverzicht’. Ed. Scriptum Art Schiedam & Snoecks Gand. 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2010, 2011, 2012-2013 & 2014.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#117
Een houten voorouderbeeld. Yoruba (Nigeria).
#126
Een eikenhouten garderobe met een smalle en een brede deur.
#847
Een Chinese houten doos.
Une boîte en bois chinoise.No longer availableDim. 39 x 22 cmEstimate: € 30/50