Other lots in this auction
-
#387
Een lot messing, bestaande uit een waterketel, een kom met handvatten en een paar vuurbokken.
Lot de laiton, comprenant une bouilloire, une marmite et une paire de chenets.No longer availableDim. h: 11 - 30 cmEstimate: € 80/120 -
#91
“Waterdraagster”. Een bronzen beeld. (kruik ontbreekt).
“Porteuse d’eau” Sculpture en bronze. Cruche manque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100/150 -
#276
Een verlengbare eikenhouten tafel in Henri II-stijl.
Une table en chêne à allonges de style Henri II.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 50/60 -
#162Foucart à Bruxelles
Een vuurvergulde pendule met voorstelling mbt. de jacht boven het uurwerk. Gemerkt in de wijzerplaat. Achterpoten afgebroken. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel en onder stolp.
Pendule dorée au feu représentant la chasse. Marque sur le cadran. Pieds arrières manquent. Avec balancier, clé et sous globe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 280/360 -
#159Jos MertensPeriod: 1911 - 1964
“Arabische scène met personages aan de thee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène arabe aux personnages prenant le thé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 98 x 77 cmEstimate: € 120/200 -
#155
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,45 ct.
Bague en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 500/600 -
#315
Een platina bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct .
Une bague en platine en forme de fleur sertie de diamants avec un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 700/800 -
#119Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 -1983
“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#114Jules RamboPeriod: 1896 - 1974
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘36.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘36.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 100/150 -
#550
Een paar ronde hoge tafeltjes in Régencestijl met drie poten, bronsbeslag en een marmeren blad.
Paire de hautes tables rondes de style Régence sur trois pieds, montures en bronze en tablette en marbre.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 400/420 -
#481
Een messingen Boeddhistisch figuur.
Personnage bouddhiste en laiton.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#775
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40/60