Other lots in this auction
-
#519Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Abstract landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage abstrait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#121Georges MorinPeriod: 1874 - 1950
Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast en wit marmer. Restauratie aan de neus. Achteraan gesigneerd. Jaren ‘20.
Buste de jeune femme en albâtre et marbre blanc sculpté. Restauration au nez. Signé au verso, années ‘20.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/120 -
#462
“De jazzspeler uit de verdrukking”. Twee etsen, samenwerkingen rond hetzelfde thema, waarbij één gesigneerd door Sluyds & Kennes en de andere door Logine & Van Akeleyen. Genummerd op respectievelijk 52 en 51 exemplaren.
“Je musicien de jazz et la répression”. Deux eaux fortes dont une signée Sluyds & Kennes et l’autre Logine & Van Akeleyen. Numérotées sur 52 et 51 exemplaires.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 100/120 -
#90
Een 18 karaats geel gouden ronde ketting.
Une chaîne ronde en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 19,77 gEstimate: € 600/700 -
#406
Een gesculpteerde armstoel, versierd met barokke motieven en bekleed met antiek tapisserie.
Fauteuil sculpté décoré de motifs baroques et recouvert de tapisserie ancienne.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#149Romain SteppePeriod: 1859 1927
“Zeilschepen op zee bij zonsondergang”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voiliers en pleine mer au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#20Lip Dauphine
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 k.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 100/150 -
#765
Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableDim. 200 x 142 x 62 cmEstimate: € 100/150 -
#161
Een XIXe eeuws Russisch icoontje met voorstelling van Christus. In kistje achter glas. De messingen riza apart ingekaderd.
Icône russe du XIXe siècle représentant le Christ, dans un petit coffret et sous verre. Le riza en laiton encadré séparément.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 50/80 -
#324
Een paar met linnen beklede houten paspoppen zonder voet.
Paire de mannequins recouverts de lin et sans pied.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 120/200 -
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#499Wim Van RompuyPeriod: °1942
“Bertha en haar vriendin” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bertha et sa copine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 40/60