Other lots in this auction
-
#148Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
Een jongevrouwenbuste van gebeeldhouwd meersoortig albast en marmer. Gesigneerd achteraan.
Un buste de jeune femme en divers sortes d’albâtre et marbre. Signature au dos.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#161
Matriarchale stamboom van hout en metaal. Een groot vrouwelijk beeld voorzien van negen losse, al dan niet dubbele hoofden. Bamana Bambara (Mali).
Un arbre généalogique matriarcale en bois et métal. Une grande statue féminine à neuf têtes détachées, voir têtes doubles. Bamana Bambara, Mali.No longer availableDim. H. 190 cmEstimate: € 400 / 600 -
#661
Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.
Une statue en bois sculpté représentant un homme priant. Laos.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#626Ispahan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemendecor.
Un tapis persan en laine noué main. Décor de fleurs.No longer availableDim. 340 x 234 cmEstimate: € 300 / 500 -
#521
“L’Histoire de l’Angleterre” 1844 (2 delen) en Sir Walter Scott. “Ivanhoe” (Nederlandse uitgave, XIXde eeuw).
”L’Histoire de l’Angleterre”. 1844. (2 volumes). “Ivanhoe”. Sir Walter Scott. (édition néerlandaise, XIXème siècle).No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#360
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#746
Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#299Jozef Pauwels
“Zonnebloemen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 82 x 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#624Louis Van KuyckPeriod: 1821 - 1871
“Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 400 / 500 -
#163
Een lot van 4 atlaskaarten van Europa gedateerd 1590 en één 1587. Met de hand ingekleurd.
Un lot de quatre cartes Atlas de l’Europe datées 1590 et une 1587. Mise en couleurs fait main.No longer availableDim. ± 36 x 45 cmEstimate: € 160 / 200 -
#414A. Matthyssens
“Nachtlandschap.” Olieverf op gemaroufleerd doek.
”Paysage nocturne”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#744Ingrid Brullemans
“Bloemenvaas met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘93.
”Vase à fleurs et roses”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120