Other lots in this auction
-
#175
Een 18 karaats roze gouden handgemaakte ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une bague fait main en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 2000/2200 -
#744
Een lot van twee sprookjesboeken - “De sprookjes van Grimm, Geïllustreerd door Anton Piek.” & “Er was eens - ‘Uit de grote Sprookjesschat’ door Marian Hesper-Sint”. We voegen er een strip van Pinocchio van Walt Disney aan toe.
Un lot de livres de contes: “De sprookjes van Grimm, illustrations par Anton Piek” et “Er was eens - Uit de grote Sprookjesschat” par Marian Hesper-Sint. Nous ajoutons une bande-dessinée de Pinochio de Walt Disney.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#847
Een grote butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de butler avec encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 96 cmEstimate: € 160/180 -
#509
“Geisha’s aan zee”. Drieluik. Japanse houtsnede, XIXde eeuw. We voegen er een Chinees landschap op zijde aan toe (32 x 24 cm).
”Geishas et la mer”. Triptyque. Gravure sur bois du japon. Nous ajoutons un paysage chinois sur soie (32 x 24 cm).No longer availableDim. 36 x 75 cmEstimate: € 100/160 -
#900
Een Friese staartklok in eikenhouten kast en met een handgeschilderde wijzerplaat met een landschapsdecor. XIXe eeuw.
Une pendule à queue frisonne, dite Friese staartklok en chêne et cadran peint à la main de décor de paysage. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 120/180 -
#432Julien Celos
“Kasteel van Laarne”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
”Kasteel van Laarne”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 30/50 -
#331Hepp Pforzheim
Een serie van veertien verzilverd metalen bain-marie bowls. “Schwerversilbert Edelstahl Rostfrei”. Onderaan gemerkt.
Un lot de quatorze bols bain-marie en métal argenté. “Schwerversilbert Edelstahl Rostfrei”. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 70/120 -
#777
Zeven kannetjes en vijf klepkannen van tin, waarbij één zonder deksel. XVIIIe en XIXe eeuw.
Sept verseuses et cinq verseuses à couvercle en étain, dont une sans couvercle.No longer availableDim. h: 12 - 28 cmEstimate: € 35/60 -
#729
Twee vazen van meerkleurig Japans aardewerk met krijgers in het decor.
Deux vases en faïence du Japon polychrome, décor de guerriers.No longer availableDim. h: 47 - 54 cmEstimate: € 40/50 -
#114Walter NeuhofPeriod: 1904-1982
“Winters beekje met knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ruisseau hivernal et saules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#700
Een recente vaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine récent au décor de personnages. marque sous la base.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40/50 -
#272
“Madonna met kind”. Olieverf op gemaroufleerd doek.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile marouflée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 120/200