Other lots in this auction
-
#176
Een eikenhouten tweedeursbuffet met een lade bovenaan. Schuine hoeken, bolpoten vooraan toegevoegd. XVIIIde eeuw.
Une armoire à deux portes en chêne à tiroir au dessus.No longer availableDim. h: 160 x b: 120 cmEstimate: € 100 / 150 -
#3
Victoriaanse wenskaarten op papier en zijde. Voor verjaardagen, Kerstmis, Valentijn enz.
Cartes de voeux sur papier et soie, période Victorienne. Anniversaires, Noël, ...No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#835
Een bureaugarnituur van onyx, bestaande uit een inktpot, een briefopener en een vloeiblok.
Une garniture de bureau en onyx, comprenant un encrier, un coupe-papier et un tampon buvard.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#245
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,13 gEstimate: € 300 / 400 -
#193
Een hallluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
Un lustre de vestibule en laiton avec une coupe centrale et trois abat-jour en forme de fleur.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#779Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979
“Parkzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le parc”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#789
Twee wortels van koffieplanten.
Deux racines de plantes à café.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 20 / 30 -
#91
Een lot kunstboeken:- “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade.- “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. In twee delen. - “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Twee Engelstalige uitgaven.
Un lot de livres en relation avec l’Art:- “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade.- “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. Deux volumes.- “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Deux éditions anglaises.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#771
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond met geschubd motief. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor polychrome d’oiseaux sur des branches en floraison en cartouches, sur fond à motif écaillé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 180 / 220 -
#813
Een kom van blauw en wit Chinees porselein op onderschotel. Bakfout.
Un bol en porcelaine chinoise bleue et blanche, avec sous-plat. Défaut à la cuisson.No longer availableDim. diam: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#687
Een zeshoekige theepot in Chinees porselein met een decoratie van spelende kinderen en tekst. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise, décoration d’enfants qui jouent et d’un texte.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#243Delvaux
Een blauwe lederen handtas met stofzak.
Un sac à main en cuir bleu avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 300 / 500