#489Een paar blauw en witte Delftse tegels in ronde lijstjes.
#648Een bronzen koningsbeeld uit Benin. XIXde eeuw.
Une statue de roi du Bénin. Bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 400 / 600 -
#287Een partij van vijf hoedenvormen.
Un lot de cinq formes à chapeau.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#612“Ein Wiederaufstand”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram : K.
”Ein Wiederaufstand”. Huile sur panneau. Porte un monogramme:’K’.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 500 / 700 -
#113Een paar zilveren kandelaars in Georgian stijl. 925‰. Engelse keuren.
Une paire de candélabres en argent, style George. 925 ‰. Poinçons anglais.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 260 -
#822Takejiro Hasegawa“Carpenters” & “Street scene”. Twee Japanse houtsnedes op crêpon uit de reeks “Pictures of Japanese life”. Gesigneerd. 1904.
”Carpenters” & “Street scene”. Deux gravures sur bois japonaises sur crépon, venant de la série ‘Pictures of Japanese life’. Signées et datées 1904.No longer availableDim. 18 x 15 cm x2Estimate: € 60 / 80 -
#143DelvauxEen zwart lederen handtas. Met stofzak.
Un sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#522“Het melkmeisje van Vermeer”. Glasraam in smeedijzeren omlijsting. Met verlichting.
”La laitière par Vermeer”. Un vitrail à encadrement en fer forgé. Avec illumination.No longer availableDim. 62 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#374Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Zicht op de Sint-Gummaruskerk te Lier. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur l’église Saint Gommaire à Lier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#275Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,76 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,76 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 550 / 650 -
#823Een bootvormige schaal van Imariporselein.
#133Een etui met twaalf zilveren lepeltjes. 800‰.
Un étui et douze cuillères en argent. 800 ‰.No longer availableDim. ± 178 gEstimate: € 100 / 150