#132
“Heilige maagd”. Olieverf op doek. Gerestaureerd en herdoekt. XVIIIe eeuw.
”Sainte Vièrge”. Huile sur toile. Restaurée et a été retoilée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 52 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#207Val St. Lambert
Een obconische siervaas op voet van geslepen kleurloos en rood kristal, versierd met een verguld engelendecor. Onderaan gemerkt en genummerd 46/50.
Un vase conique sur pied en cristal taillé rouge et incolore, décor d’anges dorés. Marque sous la base et numéroté 46/50.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/240 -
#409
Twee voorstellingen van de Madonna met Kind. Olieverf op paneel. Zonder signaturen. XIXe eeuw.
Deux représentation de la Vierge à l’Enfant. Huile sur carton. Sans signatures.No longer availableDim. 25 x 19 & 27 x 16 cmEstimate: € 120/200 -
#605
Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.
#337Boch
Driedelig kaststel van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
#854
Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.
#115
Un collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 9,17 gEstimate: € 650/750 -
#351Royal Boch
Twee schalen op voet van wit aardewerk. Gemerkt.
#62
“Au lac Siljan”. Une eau-forte. Monogramme F.T. et datée 1874 dans la planche.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#165
Een 18 karaats wit gouden zegelring met initiaal C.
#124
“Binnenschepen nabij Antwerpen”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Barges près d’Anvers”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#903
Een klein sac-a-perlesluchtertje.
Un petit lustre sac-à-perles.No longer availableEstimate: € 30/50