#214“De Heilige Lucretia met Vanitas”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700.
””Sainte Lucrèce et la Vanité”. Huile sur toile. +- 1700.No longer availableDim. 130 x 105 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#497Een vaas van Chinees porselein met een famille rose decor.
#875Vance“Het Vonnis”. Luxe editie “XIII” met gesigneerde prent. Hardcover.
#55Een 14 karaats geel gouden broche in de vorm van een vogel bezet met robijnen en saffieren met een gezamenlijk gewicht ± 1 ct. (één saffiertje ontbreekt).
Une broche en or jaune 14 ct en forme d’oiseau sertie de rubis et de saphirs ayant un poids total de ± 1 ct. (un saphir manquant).No longer availableDim. 17,32 g h: 8 cmEstimate: € 300 / 400 -
#246Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#328Een paar allegorische voorstellingen in groen en wit biscuit. Stijl Wedgewood.
#703Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden.
#208Auguste Moreau“Amors met kruik”. Twee beeldjes van verzilverd brons op marmeren voetstukjes. Gesigneerd.
”Amours et cruche”. Deux statues en bronze argenté sur socles en marbre. Signées.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 650 / 700