Other lots in this auction
-
#701Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
Deux petites pendules murales, cadrans en porcelaine peints à la main.No longer availableDim. l: 18 & 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#142J. Gonzalez“Parkzicht met reigers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le parc et voyageurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 73 x 27 cmEstimate: € 320 / 340 -
#32Louis PeetersPeriod: 1876-1964“Interieur”. Een kleurenets . gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
”Intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 51 x 35,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#839Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#73H. Hughes & SonEen oude Engelse sextant in houten koffertje.
Un ancien sextant anglais dans un coffret en bois.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#764“Dansende en musicerende vrouwen”. Vier gelakt houten panelen, ingelegd met parelmoer.
”femmes dansantes et musicales”. Quatre panneaux laqués, incrustés de nacre.No longer availableDim. 59 x 118 cmEstimate: € 45 / 60 -
#783Een lot kristal, bestaande uit een fruitmand met rookbruine motieven, een geslepen asbak met rode motieven en een kleurloze asbak. De asbakken gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal, comprenant un panier à fruits , motifs en brun fumé, un cendrier taillé, motifs dorés et un cendrier incolore. Les cendriers par Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 5,5 - 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#464Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemenmotief.
Un vase en verre de Boom, motif de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 30 -
#400Vijftien zilveren munten van 50 Frank. 835 ‰.
Cinq pièces en argent de 50 Francs. 835 ‰.No longer availableDim. 187,5 gEstimate: € 40 / 60 -
#127Een messingen schouwpendule in eclectische stijl. We voegen er twee vergulde kandelaars in Lodewijk XV-stijl aan toe.
Une pendule en laiton , style éclectique. Nous ajoutons deux candélabres dorés, style Louis XV.No longer availableDim. h: 37 & 41 cmEstimate: € 180 / 200 -
#648Een antieke gietijzeren haardplaat met een bloemenmand in reliëf
Un pare-feu antique en fer forgé, décoration de panier à fruits en relief.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#503Een schemerlamp van Chinees porselein.
Une lampe en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 120

