#534“Dame met bloemenhoed”. Aquarel op papier.
”Femme et chapeau de fleurs”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 27 x 17 cmEstimate: € 150 / 200 -
#36Een reeks van zes mahoniehouten Directoire stoelen.
#449Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
#706HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#783Een lot kristal, bestaande uit een fruitmand met rookbruine motieven, een geslepen asbak met rode motieven en een kleurloze asbak. De asbakken gemerkt van Val St. Lambert.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,63 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 700 / 800 -
#520Een 18 karaats geel gouden armband.
#186Een sobere hoge ladenkast met zes laden, geflankeerd door twee zuiltjes.
#226Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
#760Een halssnoer met vier rijen parels en geel gouden slot (te herstellen).
Collier comprenant quatre rangées de perles avec fermoir en or jaune. A réparer.No longer availableDim. bruto: 38,35 gEstimate: € 80 / 120