Other lots in this auction
-
#679Paolo SimonciniEen lang gerekt mannenfiguur van brons op natuurstenen basis. Onderaan gemerkt.
Une figure masculine allongée en bronze sur un socle en pierre naturelle. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#46Een gefineerd ovaal bijzetmeubeltje met een deurtje, een lade en een marmeren blad.
Meuble d'appoint ovale en placage avec une porte, un tiroir et un dessus en marbre.No longer availableDim. 83 x 47 x 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#660Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en pareltjes.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et de perles.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 150 / 200 -
#191ManganiEen grote porseleinen siercoupe in Griekse stijl, versierd met een decor van een optocht in de fries en met randen in malachietimitatie. Onderaan gemerkt. We voegen er een beeldje van een schorpioen van hetzelfde merk aan toe.
Grande coupe ornementale en porcelaine de style grec, décorée d'une procession dans la frise et de tranches en imitation de malachite. Marquée en bas. On y ajoute une figurine de scorpion de la même marque.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 300 / 400 -
#149Karel De BauwPeriod: 1909-2002“Breister bij het raam”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
Tricoteuse à la fenêtre. Huile sur toile. Signée et datée 1948.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 550 / 600 -
#63Albasten siercoupe.
Coupe décorative en albâtre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#275Een rood- en geelkoperen aquamanile.
Un aquamanile rouge et laiton.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#412“Vissersboten onder gebladerte”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Bateaux de pêche sous feuillage”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 100 / 140 -
#228Een paar grote Delftse schotels van blauw en wit aardewerk, versierd met een bloemendecor en waarbij één met gele rand.
Paire de grands plats en faïence de Delft bleu et blanc, ornés d'un décor floral et un à bord jaune.No longer availableDim. Ø 41 - 42 cmEstimate: € 80 / 140 -
#12“Le Petit Paradis Emeraude”. Een kleurenlitho naar werk van Barraband.
Le Petit Paradis Emeraude. Une lithographie en couleurs d'après l'oeuvre de Barraband.No longer availableDim. 36 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#474“Constructivistisch naakt” Pastel op papier. Russische school.
« Nu constructiviste » Pastel sur papier. École russe.No longer availableDim. 39 x 54 cmEstimate: € 300 / 400 -
#323Een lot Europees porselein, bestaande uit een apothekerspot, een klein Limogesvaasje en een bordje.
Lot de porcelaine européenne, composé d'un pot de pharmacie, d'un petit vase de Limoges et d'une assiette.No longer availableDim. h: 13 & 14 cm Ø: 20 cmEstimate: € 20 / 30

