Other lots in this auction
-
#204Florent N. CrabeelsPeriod: 1829 - 1896“Wei met Koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chemin aux vaches. Huile sur toile. Signeé.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 120 / 140 -
#100Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een diamant in markies geslepen van +- 1,05 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant taille marquise de +-1,05 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 2400 / 3000 -
#531Twee dekselvazen van chinees porselein met een blauw op wit decor van planten en meubeltjes in cartouches op vegetale achtergrond.
Deux vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de végétaux et meubles dans des cartouches sur fond végétal.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 240 -
#503“Gestileerd naakt”. Een beeld van zwartgepatineerd hout op marmeren voet. Draagt monogram ‘EB’. In de stijl van Béothy.
“Nu stylisé”. Statue en bois patiné noir sur socle en marbre. Porte le monogramme 'EB'. Dans le goût de Béothy.No longer availableDim. h: 45 x 12 x 12 cmEstimate: € 300 / 500 -
#659“Vue perspective de l’Embouchure de l’Escaut et de la Poissonnerie d’Anvers”. Een ingekleurde XIXe eeuwse gravure.
Vue perspective de l'Embouchure de l'Escaut et de la Poissonnerie d'Anvers. Une gravure coloriée du XIXème siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#241Een bronzen paard. Gesigneerd ‘Mene”. Zonder sokkel.
Un cheval en bronze. Signé 'Mene'. Sans socle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#671Een paar bronzen kandelaars in classicistische stijl. Balustervormig met vierkant voetstuk, naar boven toe een gegraveerde fries. XIXde eeuw.
Paire de bougeoirs en bronze de style classique. De forme balustre à base carrée, avec une frise gravée au sommet. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 25,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#390Een 18 K geelgouden kleine zakhorloge in origineel etui.
Une petite montre de poche en or jaune 18 carats dans son écrin d'origine.No longer availableDim. Ø 2,5 cm br: 18,15 gEstimate: € 50 / 100 -
#562Drie langgerekte eironde designvazen van mineraal.
Drie vases ovales allongés en minéraux.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 75 / 100 -
#451Een flesvaasje van Chinees porselein met een blauw en ijzerrood decor van personage in een landschap. Onderaan gemerkt. Tijdperk Guangxu.
Vase bouteille en porcelaine de Chine à décor bleu et rouge de fer d'un personnage dans un paysage. Marqué en bas. Epoque Guangxu.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 160 / 200 -
#358Een huisaltaartje van gesculpteerd hout, twee houten beeldjes van Bali, een biddend personage van messing.
Un autel de maison en bois sculpté, deux statues en bois de Bali, un personnage priant en laiton.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#261Twee messingen kandelaars. XVIIIe eeuw.
Deux bougeoirs en laiton. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 75 / 90

