Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.

Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.

Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.
Dim. 12,96 g
SKU: 2501220620.
Auction day: 26 January 2022 19:00
Catalogue #620
Estimate: € 1000 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #574
    W.T. Davey
    Period: 1818 - 1890

    “The Fathers Of The Pack, Hounds Of The Pitchley Hunt”. Een print van een kleurengravure. Naar een werk van Will Barraud.

    “The Fathers Of The Pack, Hounds Of The Pitchley Hunt”. Une impression d'une gravure en couleur. D'après une oeuvre de Will Barraud.
    No longer available
    Dim. 56 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #551

    Een lot porseleinen borden bestaande uit: twee imari schaaltjes (21 cm x 17 cm), vijf imari borden (Ø 21,5 cm) en een grote blauw-witte schotel (Ø 32 cm).

    Lot d'assiettes en porcelaine composé de : deux plats imari (21 cm x 17 cm), cinq assiettes Imari (Ø 21,5 cm) et une grande assiette bleue-blanche (Ø 32 cm).
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #336

    Een paar mahoniehouten stoelen.

    Une paire de chaises en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #112
    Lucien Hock
    Period: 1899 - 1972

    “Portret van een jongeman”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945.

    “Portrait d'un jeune homme”. Huile sur panneau. Signé et daté 1945.
    No longer available
    Dim. 62 x 63 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #244
    K. M. Van de Laar

    “Winters zicht met hoeves aan een stroom” & “Houtsprokkelaars met paardenkar in het bos”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.

    Vue d'hiver avec fermes au bord d'un ruisseau & Ramasseurs de bois avec charrette à cheval dans la forêt. Huile sur panneau. Les deux signés.
    No longer available
    Dim. 39 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #33

    Een diepe aardewerken schotel met een blauw op wit decor. XIXe eeuw.

    Plat creux en faïence à décor bleu sur blanc. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #48
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Enkele randschilfers.

    Vase en cristal taillé et doublé rouge. Quelques éclats au bord.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #103

    Een driedelige art deco schouwklok in meerkleurig marmer en onyx. Versierd met een vogel van zamak, te hermonteren.

    Pendule de cheminée Art Déco en trois parties en marbre multicolore et onyx. Ornée d'un oiseau en zamak, à remonter.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #671

    Een paar bronzen kandelaars in classicistische stijl. Balustervormig met vierkant voetstuk, naar boven toe een gegraveerde fries. XIXde eeuw.

    Paire de bougeoirs en bronze de style classique. De forme balustre à base carrée, avec une frise gravée au sommet. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 25,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #319
    P.L. Debucourt

    “La marchante de cérises”; “Rempailleur de chaise” & “Le coup de vent”. Drie gravures naar werken van Carle Vernet.

    “La marchante de cérises”; “Rempailleur de chaise” & “Le coup de vent”. Trois gravures d'après des oeuvres de Carle Vernet.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm, 37 x 27 cm, 36 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #391

    Bowl van verzilverd rood koper. Gegraveerd decor. Afghanistan/Turkmenistan.

    Bol en cuivre rouge argenté. Décor gravé. Afghanistan/Turkménistan.
    No longer available
    Dim. Ø 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #453

    Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.

    Une boîte à pommade en porcelaine de Chine en forme de pêche à l'exemple de la famille noire. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. 23 x 32 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More