#460
#547
Een gefineerd rond tafeltje in art decostijl.
#628
#138
#192Constant CapPeriod: 1842-1915
“Het bezoek van Sinterklaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La venue de Saint Nicolas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 85 cmEstimate: € 3000/3800 -
#635
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct. Modèle Piaget.No longer availableDim. 4,47 gEstimate: € 450/550 -
#167
#648
Een oude zittende Boeddha van brons.
Un Bouddha assis en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#716Kirman
Een handgeknoopt wollen Perzische loper.
#448
Een rood metalen kinderpedaalwagen.
#306
Un bureau en bois à trois tiroirs, les pieds décorés de chapiteaux dorés.No longer availableDim. 150 x 83 cmEstimate: € 400/600 -
#659Somville
”Portrait de jeune fille”. Une lithographie. Signée et numérotée 109/160 hors planche.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 150/200