#486
Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
#741
Een lot zeeschelpen, een zeeëgel en een woestijnroos.
#432
Een vijfarmig koperen luchtertje.
#131Kaiser
Een vaas van meerkleurig porselein met een Imaridecor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine Imari polychrome. Sur socle en bois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 35/55 -
#307
Twee antieke pijpen van meerschuim in de vorm van mannenhoofden.
#183
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#515
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#100
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
#575
Ivoren tandje, gezet in geel goud 18 ct.
Défense miniature en ivoire serti en or jaune 18 ct?No longer availableDim. 9,05 gEstimate: € 40/80 -
#616Gabbeh
#821Christofle
Een verzilverd metalen kandelaar met drie armen en een ijsemmertje.
#331
“Jonge vrouw”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstukje.
”Jeune femme”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/180