#354Een educatieve tekening voor het leren van de Thaise (?) taal.
#95Een 18 karaats geel gouden geweven armband met een verlengstuk.
#183Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableDim. 200 x 142 x 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#227Twee koffiepotten van Naams aardewerk met koperen monturen. Eén met restauratie aan een deksel.
Deux cafetières en faïence de Namur aux montures en cuiver. Une restauration à un couvercle.No longer availableDim. h: 25 & 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#152“Vrouwenportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Enkele restauraties. XVIIe eeuw.
“Portrait de femme”. Huile sur toile marouflé. Quelques restaurations.No longer availableDim. 38 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#25Een 14 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,60 ct.
Bague en or blanc 14 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 2,39 gEstimate: € 400 / 500 -
#637Glasservies van amberkleurig kristal.
#376Een vierkant en een rechthoekig tafeltje met onyxen blad op messingen voet.
#119Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 -1983“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#614Een gietijzeren tuinvaas.
Vasque en fonte.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#707Een lot strips en boeken, waarbij ‘Jommeke’, ‘Urbanus’, ‘Tiny’, enz.
#379Een rotan salontafel. Sletig.
Une table basse en rotin. Usée.No longer availableDim. 76 x 62 cmEstimate: € 50 / 80