Other lots in this auction
-
#449
"Koopman op ezel". Aquarel op papier. Gesigneerd Gustave Lorain (?). XIXe eeuw.
“Marchand sur son âne”. Aquarelle sur papier. Signée Gustave Lorain (?).No longer availableDim. 25 x 22 cm -
#80
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,25 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,50 ct.
Broche en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 13,19 gEstimate: € 500/600 -
#81
“Dansende putto”. Een brozen beeldje op een groen marmeren sokkeltje. Vroeg XIXe eeuw.
“Putti dansant”. Statuette en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 220/240 -
#701
Een meerkleurig glazen bonbonnière met een reliëfdecor van kastanjebladeren. Gemerkt in het deksel ‘A.N.V.’. (schade aan het deksel).
Bonbonnière en verre multicolore à décor de feuilles de châtaignier en relief. Marque A.N.V. dans le couvercle (couvercle endommagé).No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40/60 -
#654Lucien Van de VeldePeriod: 1910 - 1997
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 75/100 -
#677
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil met een vis en een slang.
Défense sculptée africaine en forme de crocodile avec poisson et serpent.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 100/120 -
#464
Een geometrische tekening, inkt en potlood op papier. Draagt een handtekening en gedateerd ‘75’.
Dessin géométrique, encre et crayon sur papier. Porte une signature et daté ‘75.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#515
Zwart houten Edwardian muziekmeubeltje met bovenaan twee spiegeldeurtjes en een gedraaide houten galerij, onderaan zes uitklapbare partituurhouders. Vier poten met messingen wieltjes. Achteraan met zegel “Stubleys Patent n° 578”. Begin XXste eeuw.
Meuble à musique noir édouardien avec deux portes miroir en haut et une galerie en bois tourné, six supports de musique pliants en bas. Quatre pieds avec roues en laiton. Au dos avec le sceau Brevet Stubleys n ° 578 . Début du XXème siècle.No longer availableDim. 107,5 x 65 x 37 cmEstimate: € 100/150 -
#301
Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een Chinese tuin.
Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un jardin chinois.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#423
Een paar messingen kandelaars in neogotische stijl met drie kaarsenhouders.
Paire de candélabres de style gotique en laiton. Chaque fois trois lumières.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80/100 -
#248
Een lot zilver, bestaande uit (souvenir)lepeltjes, servetringen, serveerbestekken een handvat van een wandelstok.
Lot d’argent comprenant cuillères de souvenir, anneau à serviettes, couverts de service, une manche de canne.No longer availableDim. 1006 gram BrutoEstimate: € 200/300 -
#40
Een 9 karaats geel gouden horlogeketting. Eén schakel doorgezaagd.
Châtelaine en or jaune 9 K. Une maille à été sciée.No longer availableDim. 45,35 gEstimate: € 400/500