#147Een lamp van meerkleurig Duits porselein met personages tijdens de oogst. Gemerkt onderaan.
#760Een gebeeldhouwde tafel in renaissancestijl met vier stoelen in gelijkaardige stijl.
#453Estate of Keith Harring, MMIEen kunststoffen designlamp, in werkende staat.
Lampe design en plastique. En état de marche.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#130Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van +- 0,60 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un solitaire de + - 0,60 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#240Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en robijn en saffier cabochon met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis et de saphirs cabochon ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 350 / 450 -
#120Een 18 karaats wit gouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,56 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de + - 2,56 ct.No longer availableDim. 12,07 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#555Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 200 / 300 -
#377Een olielamp van meerkleurig aardewerk van Rouen met gesatineerde kap. Gemonteerd op elektriciteit.
Lampe à huile en faïence polychrome de Rouen avec abat-jour satiné. Montée à l’électricité.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#331Een paar messingen kandelaars naar Romaans voorbeeld.
#115Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,36 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de + - 1,36 ct.No longer availableDim. 6,27 gEstimate: € 1200 / 1400