#797
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
#817
#793
Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
#97
Drie zilveren zoutvaatjes waarvan twee met glazen bakjes.
#325
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne avec un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 400/500 -
#451
Een Afrikaans sculptuur van been.
Sculpture africaine en os.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80/100 -
#108
Een Spaans Berdan-geweer no. 4 model 1867.
#341
Een eenvoudige houten schildersezel.
Chevalet de peintre en bois.No longer availableEstimate: € 980/120 -
#284
Een zuil van composiet. Met een porseleinen schemerlamp.
#77Boch La Louvière
Een aardewerken vaasje met meerkeurig glazuur. Onderaan gemerkt. Vorm nr. 682.
Petit vase en faïence à glaçure polychrome. Marque sous la base. Forme 682.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#762
#384
Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100/150