#358
Twee oude bajonetten, waarvan één gemerkt Carl Eickhorn. Slijtage.
Deux anciennes baïonnettes dont une marquée Carl Eickhorn. Usures.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 30/50 -
#83
Een serie van drie mondgeblazen champagnefluiten in de stijl van de XVIIde eeuw.
Une série de trois flûtes à champagne en verre soufflé, dans le style du XVIIième siècle.No longer availableDim. H: 31 cmEstimate: € 50/60 -
#836
Een tweezitsbank van grijs leder.
#688
Een snuffbottle van jade met geëmailleerde zilveren monturen.
#663
#520Gabbeh
#416
Een Italiaanse serveerwagen met opklapbaar blad met bloemenmotief.
#381
Twee terrines en een schaal van tin.
#173
Een paar muzikanten van brons.
#719
“Jonge vrouw met duif”. Een handgeschilderd miniatuur op porselein.
#579
“Moulin rouge”. Gemengde techniek. Draagt handtekening.
#454Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Stilleven met zonnebloemen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte, tournesols”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60/80