#299“Slapende jachthonden bij de vangst”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
Chiens de chasse dormant”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#165Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,13 ct. en een Australische parel. Met certificaat.
Une chaîne en or rose avec pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,13 ct. et d’une perle australienne. Avec certificat.No longer availableDim. 4,39 gEstimate: € 500 / 600 -
#581“Hotei met fles onder een uitgerolde scroll”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Hoteï et bouteille sous un parchemin étendu”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 4,6 cmEstimate: € 80 / 120 -
#26Een antieke kinderstoel/schommel.
#400Een halssnoer van Tibetaans koraal met messingen tussenstukken.
#49Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949“Traphal in burgerwoning”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat 158/350
”Vestibule à escaliers dans une maison citoyenne”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 49cm x 39 cmEstimate: € 25 / 35 -
#590AmalehEen groot Perzisch Gabbeh-tapijt.
#664J. De Busschere“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.
”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1932.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#326Een eikenhouten salontafeltje, aan de vier zijdes uitklapbaar.
#835Een gesculpteerd houten wandspiegel.
Un miroir en bois sculpté.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 65 / 80 -
#66Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.
#87Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 40 / 60