Other lots in this auction
-
#816Een rond bijzettafeltje met wortelhoutfineer in art decostijl.
Une petite table en bois de placage de ronce style Art Déco.No longer availableDim. h: 58,5 cm; Ø: 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#773Een lot van acht borden, waarbij vijf met jachtscènes van Boch Luxembourg en drie borden met afbeeldingen van Koning Leopold I en Koningin Marie Henriette.
Lot de huit assiettes dont cinq aux scènes de chasse par Boch Luxembourg et trois aux effigies du Roi Léopold I et de la Reine Marie Henriette.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#665Twee oude textielstempels, waarbij één Europese en één Indische.
Deux tampons à textile, dont une européenne et une indienne.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#693Een snuffbottle van gesculpteerd malachiet in de vorm van een lange lijs.
Un flacon en malachite sculptée en forme de longue élise.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#838“Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.
”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#207“De Drie Gratiën”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gemonogrammeerd M.D.
”Les trois Grâces”. une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. Porte le monogramme M.D.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 400 / 500 -
#837Een deels zwartgelakte houten muziekdoos met vijf liedjes. Werkende staat, maar te reviseren.
Une boîte à musique à cinq chansons. En état de marche, mais a faire reviser.No longer availableDim. 11 x 31 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#581“Hotei met fles onder een uitgerolde scroll”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Hoteï et bouteille sous un parchemin étendu”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 4,6 cmEstimate: € 80 / 120 -
#198Hilaire BalsPeriod: °1940“Schapen op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Moutons sur la rive”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 420 / 480 -
#694Pierre JailletPeriod: 1893 - 1957“Marocain” & “Normand”. Twee aquarelportretten op papier. Beide gesigneerd.
”Marocain” et “ Normand”. deux portraits en aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#415Vaas uit steengoed met drie oren en versierd met figuren uit de oudheid. Gesigneerd DUBOIS en genummerd.
Un vase en faïence à trois manches , décoration de personnages anciens. Signé Dubois et numéroté.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 32 / 40 -
#332Mihele Fiore“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Golfino dans le bunker”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80

