Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants Princess Cut ayant un poids total de ± 0,50 ct.
Dim. 17,90 g
SKU: 2105190580.
Auction day: 22 May 2019 19:00
Catalogue #580
Estimate: € 1100 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #337
    Boch

    Driedelig kaststel van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une garniture de cheminée en trois pièces en faïence. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #268
    Royal Dux

    Een art nouveau siervaas van zachte pasta, versierd met planten en een jonge vrouw in hoogreliëf en met vergulde accenten.

    Un vase en pâte de verre Art Nouveau, décoration de plantes et une jeune fille en haut-relief, accents dorés.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #224

    Een paar gesmeed koperen luchtertjes met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de lustres en fer forgé à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 en 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #749

    Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.

    Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #768

    Een gebeeldhouwde voorstelling van een Bodhisattva.

    Une représentation sculptée de Bodhisattva.
    No longer available
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #526

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 197 x 154 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #365
    Val St. Lambert

    Een vaas en een kokervaas van geslepen kristal, respectievelijk groen en mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.

    Un vase et un vase cylindrique en cristal taillé, vert et mauve dans la masse. Marques.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #728

    Een Afrikaans nagel-fetisjbeeld.

    Une statue africaine fétiche aux clous.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #705

    Een briljant in gesloten AIG certificaat van 0,51 ct. Kleur D. VS2.

    Un brillants dans certificat sous scellé AIG. 0,51 ct. Couleur D. VS2.
    No longer available
    Estimate: € 1400 / 1500
  • #351
    Royal Boch

    Twee schalen op voet van wit aardewerk. Gemerkt.

    Deux coupes sur pied en faïence blanche. Marques.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #212
    Henry Schouten
    Period: 1864 - 1927

    “Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd.

    ”Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée et restaurée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #733

    Een Chinese vaas en gemberpot met een landschap en tekst als versiering.

    Un vase chinois et un pot à gingembre, décoration de paysage et d’un texte.
    No longer available
    Dim. h: 43,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More