#36Een geaccoleerde guérdon met ingelegd blad.
#779“Aan het hof der Moguls”. Schildering op textiel. Indisch werk.
#785Vaas van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
#243Een paar grijsgepatineerde ronde bijzetmeubeltjes.
#659Een paar vierkante metalen plantenbakken.
#423Een paar messingen kandelaars in neogotische stijl met drie kaarsenhouders.
#161Louis VuittonEen oranje vernis lederen handtas.
#663Een gepolychromeerd metalen uithangbord in de vorm van een zwaardvis.
Enseigne en métal polychromé en forme d’espadon.No longer availableDim. l: 161 cmEstimate: € 140 / 260 -
#88Ancienne Fabrique Royale, LimogesEen theeserviesje, bestaande uit een theepot, melkkan, suikerpot en tien kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt.
#247Een oud schriftje met handtekeningen van Belgische en Nederlandse autoriteiten, zoals Willem Kloos, August Vermeylen, Stijn Streuvels, Maurits Sabbe, Pol De Mont, Karel en Gustaaf van de Woestijne, Lode Dosfel, Jan van Rijswijck enz.
Un vieux cahier aux autographes de personnalités belges et hollandais tels Willem Kloos, August Vermeylen, Stijn Streuvels, Maurits Sabbe, Pol De Mont, Karel en Gustaaf van de Woestijne, Lode Dosfel, Jan van Rijswijck etc.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#540Een tweeledig eikenhouten lakenkast.
#456KayseriEen handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
Tapis de prière persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 103 x 56 cmEstimate: € 80 / 100