Other lots in this auction
-
#528
Een Guanyin in Blanc de Chine.
Un Guanyin en Blanc de Chine.No longer availableDim. h.23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#106
Een paar eikenhouten crapeauds in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.
Deux crapauds en chêne , style Louis XV, revêtement de velours vert.No longer availableEstimate: € 160 / 220 -
#789
Een Engelse staande klok met een gebeeldhouwde kap. Met rood marmeren wijzerplaat en gewichten.
Une horloge de vestibule avec une cape sculptée. Cadran en marbre rouge et poids.No longer availableDim. h: 212 cmEstimate: € 200 / 280 -
#631
Een ronde Chinese dekselpot van meerkleurig porselein met een decor van draken en een vlammende parel. Onderaan met Qianlong-merk.
Un pot à couvercle chinois en porcelaine polychrome, décor de dragons et perle enflammée. Marque Qianlong sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#84I. Werny
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#776
Een reeks van vier in elkaar passende tafeltjes van hardhout.
Une série de quatre tables gigognes en bois dur.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#153Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400 -
#602
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: ‘Heerup’.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘Heerup’.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 420 / 480 -
#455
Een olifant van gesculpteerd hout. Slagtanden ontbreken.
Un éléphant en bois dur sculpté. Les défenses sont manquantes.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 70 -
#301
Een retro bureaulamp van metaal.
Une lampe de bureau en métal. Retro.No longer availableDim. h:65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#802
Een witgelakt bureau in Lodewijk XV-stijl met drie laden en verchroomd bronzen monturen.
Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 650 / 750 -
#758
Een juwelendoos van verschillende houtsoorten met op het deksel een kussen voor hoedenspelden. Mooi versierd met marqueterie. Tijdperk Napoleon III. Met sleuteltje.
Coffret à bijoux en divers bois précieux, surmonté d’un coussinet pique aiguilles à chapeaux. Belle travaille de marqueterie. Epoque Napoléon III. avec sa clef.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 80 / 100