Other lots in this auction
-
#604
Een XIXe eeuwse Belgische onderofficierstschako.
Shako de sous-officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#273
Een coupe van geslepen mauve en kleurloos kristal.
Coupe en cristal taillé partiellement mauve.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 35/45 -
#238
Een paar cassolettes van meerkleurig marmer met verguld bronzen monturen in de vorm van bloemenguirlandes.
Paire de cassolettes en marbre polychrome aux montures en bronze doré formant des guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120/180 -
#148Albini - Braendlin
Een antiek Rijkswachtgeweer. Model 1867,productie 1874. Gebruikt tussen 1901 en 1908. Met bajonet.
Fusil de gendarme ancien. Modèle 1867, production 1874. Avec baïonnette.No longer availableDim. l: 114 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen wandkleedje met een zicht op Central Park, New York.
Tapisserie d’Orient en laine représentant Central Park à New-York. Noué main.No longer availableDim. 90 x 140 cmEstimate: € 80/120 -
#81
Een oud kortzwaard met koperen handvat.
Sabre court ancien à la manche en cuivre.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 120/150 -
#274
Een gebeeldhouwd eikenhouten spiegel.
Miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. 135 x 95 cmEstimate: € 80/120 -
#409
Een map met diverse gravures, tekeningen, affiches, etc. met betrekking tot militaria, veldslagen, alsook oorkondes, oorlogskranten, enz.
Farde contenant des gravures, dessins, affiches etc. concernant la guerre, ainsi que des journaux de la guerre, des chartes etc.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#22Romain Malfliet
“Vlaaikensgang”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 16/50 buiten de plaat.
“Vlaaikensgang”. Eau forte. Signée et numérotée 16/50 hors planche.No longer availableDim. 35,5 x 27 cmEstimate: € 50/70 -
#206
Een vierdeurscredenza, versierd met gesculpteerde leeuwenkopjes.
Crédence à quatre portes décorée de têtes de lion sculptées.No longer availableDim. b: 252 cmEstimate: € 200/240 -
#143
Een promotioneel teepeetentje in het thema van Kuifje in Amerika. Gelimiteerde (en destijds teruggeroepen) uitgave van GB. Omstreeks 1984.
Tente d’indien promotionnelle “Tintin en Amérique”. Edition limitée du GB vers 1984 (retirée).No longer availableDim. h: 1,30 cmEstimate: € 200/220 -
#231
Een Oosters houten koffertje met munten. Waarvan: Belgische zilveren munten, 12 x 250 BEF (Boudewijn 25 jaar koning), 7 x 100 BEF (Belgische koningen), 28 x 50 BEF (Mercurius en 1 x Huwelijk Boudewijn en Fabiola en 1 x Expo ‘58), 3 x 20 BEF (Mercurius). Samen ongeveer 800 g (835/1000). Verder Amerikaanse munten (zilveren dollars e.a.), 2 x 500 BEF (België 150 jaar), Een groot aantal internationale munten, aangeboden n.a.v. de ASLK Spaarmaand “Van Korea tot Brazilië...”). En 2 bronzen penningen m(..)
Petit coffre oriental contenant un lot de monnaies.No longer availableEstimate: € 220/250