Other lots in this auction
-
#564Een bolhoed van een Belgische tamboer - klaroenspeler. Model 18 november 1881.
Chapeau melon d’un tambour - joueur de clairon belge. Modèle 18 novembre 1881.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#629Een officierstschako van de infanterie der Belgische burgerwacht. XIXe eeuw.
Shako d’officier de l’infanterie de la garde civique belge. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#759Een Engelse eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het blad en met twee paneeldeuren in het opzet.
Un secrétaire pliant en chêne anglais avec trois tiroirs sous la tablette et deux portes à panneaux dans la partie supérieure.No longer availableDim. h: 201 x 103 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#642Een laat XIXe eeuwse Belgische officiershoed met pluimen.
Chapeau d’officier belge de la fin du XIXe siècle. Avec plumes.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#520Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van +- 2,58 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,14 ct. Et de la tanzanite d'un poids combiné de + - 2,58 ct.No longer availableDim. 5,75 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#701Een Aziatisch gietijzeren theepotje.
Théière asiatique en fonte.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#389Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
Table ovale à abattant et sur roulettes.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 80 / 120 -
#71“De jager en zijn meisje”. Een groepje van meerkleurig Saksisch porselein. Gemerkt.
“Le chasseur et sa fille”. Groupe en porcelaine polychrome de Saxe. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#504“Compositie”. Olieverf op doek, overlopend in de kader. Zonder signatuur.
“Composition”. Huile sur toile continuant sur le cadre. Sans signature.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#7SwarovskiEen vlindertje en een egeltje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doosjes.
Un papillon et un hérisson en cristal taillé incolore. Avec marque et dans leurs boîtes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#752Een art nouveau schouwspiegel met uitgestoken versieringen en met in facet geslepen glas bovenaan.
Miroir art nouveau à motifs sculptés et avec verre taillé en facettes vers le haut.No longer availableDim. 218 x 111 cmEstimate: € 120 / 200 -
#48HerfordEen groepje van meerkleurig Duits porselein in de vorm van een koppeltje met bloemenmand. Gemerkt.
Petit couple au panier fleuri en porcelaine polychrome allemande. Avec marque.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 20 / 25

