#578
“Mandolinespelende geisha”. Een Japans bronzen beeld. Op houten sokkel.
#755Pomellato
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#695Dinh Van
Een zilveren ring. 925 ‰.
Une bague en argent 925 ‰.No longer availableDim. 9,47 gEstimate: € 40/80 -
#82Al. De Dobbelaer
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘80.
”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée et datée ‘80.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#458
Een zeilbootje van malachiet met ivoren zeilen.
#910
Een voetbankje van kamelenleer en hout.
#693
Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
#619
#566
Een Afghaans tapijt.
Un tapis Afghan.No longer availableDim. 316 x 218 cmEstimate: € 40/60 -
#326
Een paar clubzetels, bekleed met rood fluweel.
#538
Deux coffrets à bijoux chinois, montures en laiton et plaquettes en jade.No longer availableDim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 120/160 -
#81
Een oude wandelstok met zilveren art nouveau handgreep.
Une ancienne canne, manche art nouveau en argent.No longer availableDim. l : 87 cmEstimate: € 100/120