Other lots in this auction
-
#204Albert SaverysPeriod: 1886 - 1964“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#222Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Garnaalvisser met paardenkar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheur de crevettes et charrue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#638Een Chinese boot van been. Op houten voetstukje.
Un bateau chinois en os sur socle en bois.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 100 / 180 -
#538Een kom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en een vogel in het plat.
Un bol en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de fleurs.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 85 / 100 -
#250OmegaEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de diamants marquise ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 29,40 gEstimate: € 2800 / 3200 -
#227DelvauxEen zwart lederen handtas, model ‘Camille’. In originele doos.
Un sac à main en cuir noir, modèle ‘Camille’. Dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#608“Guanyin op Fo-hond”. Een beeld van wit porselein.
”Guanyin sur chien Phô”. Une statue en porcelaine blanche.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 220 / 260 -
#590Pierre Balmain ParisEen roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#641Een plaquette van blauw-wit Chinees porselein met een Boeddhistische voorstelling in reliëf. In houten lijst.
Une plaquette en porcelaine de Chine bleue et blanche, représentation Bouddhique en relief. Encadrement en bois.No longer availableDim. 88 x 45 cm (met lijst)Estimate: € 190 / 210 -
#120Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 5,18 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 5,18 ct.No longer availableDim. 18,99 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#516Een roodgelakt buffetkastje met twee laden en twee deuren, versierd met Chinese decors.
Un petit buffet laqué rouge à deux tiroirs et deux portes, décoration de scènes chinoises.No longer availableDim. 95 x 110 cmEstimate: € 50 / 60 -
#242Simonne Beardswood“Jachtstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
”Nature morte, la chasse”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 73 x 89 cmEstimate: € 120 / 200

