#596Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
Pendentif triangulaire en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 300 / 400 -
#66Een koeienhuid.
Peau de vache.No longer availableDim. l: 243 cmEstimate: € 80 / 120 -
#764Jacky DuyckPeriod: °1947“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#272A. R. Jones“Bloemen plukkende moeder en kind”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mère et enfant cueillant des fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 170 / 250 -
#476Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#159Jos MertensPeriod: 1911 - 1964“Arabische scène met personages aan de thee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène arabe aux personnages prenant le thé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 98 x 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#268Een pop met porseleinen hoofdje.
#257DelvauxEen zwart lederen schoudertas.
Sac d’épaule en cuir noir.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#106Een Engelse mahoniehouten vierladenkast.
#341Een kristallen siercoupe op voet met pendeloques.
#711GuérinEen bolle vaas van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
Vase sphérique en grès à glaçure polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100