#94Georges SteelPeriod: 1923 - 2010
”Garçon et chapeau”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘67.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#268
Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.
#499
#642
Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl.
#160
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,05 gEstimate: € 650 / 750 -
#45
Een 18 karaats wit en geel gouden ring.
#645
#251
Groot houten fetisjbeeld. Afrikaans werk. Chokwe (?), DRC.
Une grande statue fétiche en bois. Travail africain. Chokwe (?), RDC.No longer availableDim. H. 101 cmEstimate: € 100 / 160 -
#97
Een houten voorouderbeeld. Dogon (Mali).
#567
#102Georges SteelPeriod: 1923 - 2010
”Deux garçons”. Huile sur toile. Signée et datée 1967.No longer availableDim. 45 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#140
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de saphirs rose ayant un poids total de ± 0,30 ct et de six perles.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 850 / 950