#236
Een gebeeldhouwd notenhouten tweedeurs garderobe in Lodewijk XV-stijl.
Garde-robe à deux portes en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. 220 x 130 cmEstimate: € 200/300 -
#197
“Trojka”. Een bronzen groep met donker patina naar een werk van Vasily Grachev.
“Troïka”. Groupe en bronze à patine foncée d’après Vasily Grachev.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 550/600 -
#612
Een laat XIXe eeuwse Belgische officiershoed.
Chapeau d’officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#292
Een grote terracotta vaas in nabootsing van een pièce de fouille.
#375Seiko Automatic
Een roestvrijstalen herenhorloge.
#117
Een antiek naaisetje met zilver in een houten kistje. Vingerhoedje manco. Eerste helft XIXe eeuw. Geschonken door de toenmalig burgemeester van Ganshoren aan zijn nicht in 1868. (Zie document)
Garniture à coudre ancienne en argent dans un coffret en bois. Dé à coudre manque. Premier moitié du XIXe siècle. Cadeau du maire de Ganshoren à sa nièce en 1868 (voir document).No longer availableDim. 13 x 19 cmEstimate: € 140/150 -
#834
Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#57
Een lot van 13 aardewerken flessen uit de Saône & Loire.
#415
Een 18 karaats geel gouden ring.
Une bague en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,95 gEstimate: € 350/450 -
#491
Een Aziatisch bronzen beeldje in de vorm van een waterdrager.
#365Omega Seamaster Quartz
Een roestvrij stalen herenhorloge met polsband.
#456
Een klein ladenkastje met vier geaccoleerde laden.
Petit meuble à quatre tiroirs en accolade.No longer availableDim. b: 51 cmEstimate: € 30/50