#629Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948“Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 46 x 38Estimate: € 1000 / 1300 -
#44“De ziende blinde”. Aquarel. Gemonogrammeerd.
”L’aveugle voyant”. Une aquarelle, monogrammée.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#618Een Afrikaans houten fetisjbeeld met spijkers.
#45Een 18 karaats wit en geel gouden ring.
#819Alfred Ost“Dorpelingen.” Een set van zes pentekeningen in één kader. Gesigneerd en gedateerd 20 11 XVIII.
”Villageois”. Un ensemble de six dessins, pointe sèche dans un cadre. Signé et daté 20 11 XVIII.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#852“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#526Een handgeknoopt Perzisch wollen loper.
Un couloir persan en laine noué main.No longer availableDim. 79 x 202 cmEstimate: € 50 / 80 -
#145Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,05 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,05 ct.No longer availableDim. 5,16 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#490Een spiegel met lijst van gedreven messing in barokke stijl.
#606KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un banc de piano, style Chippendale, bois vernis, pieds volutes, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 25 / 40