#121Een bronzen echtpaar voor de Ogboni gemeenschap. Yoruba (Nigeria).
Une statue en bronze d’un couple de la communauté Ogboni. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 150 / 180 -
#68Barometer van gebeeldhouwd notenhout.
Un baromètre en noyer sculpté.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#207Een messingen klokstel in eclectische stijl. Driedelig.
#429Twee verschillende hoornvazen van Brussels porselein met een verguld en meerkleurig decor. Omstreeks 1900. Eén beschadigd bovenaan.
Deux cornets en porcelaine de Bruxelles différents avec décors polychromes et dorés, vers 1900. Un dégât au dessus d’un cornet.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#509“Rond bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram F.B. Achteraan toeschrijving aan: Brangwyn.
”Nature morte ronde”. Huile sur panneau. Porte le monogramme F.B. Dédicace au dos à Brangwyn.No longer availableDim. 16 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#438Twee analoge fototoestellen. Met een oud statief.
#690ZieglerEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#282“Binnenwater met brug”. Pastel. Draagt een handtekening: Isidore Opsomer.
#308P. Boël, BruxellesTheodoliet.
Théodolite”.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#81Een bronzen koningskroon. Dogon.
Une couronne royale. Dogon.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#467Zes boeken over, door of geïllustreerd door Felix Timmermans.
#355Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,05 ct. GH/VS-VS.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de± 3,05 ct. GH/VS-VS.No longer availableDim. 16,25 gEstimate: € 2200 / 2400