#133Een wandelstok met een 800‰ zilveren handvat in de vorm van een hondenkop.
#657Een paar dekselpotten met fohonden.
#767VianneEen gele glaspasta paddestoellamp.
#248“Fucile Modello 1891”. Een Italiaans grendelgeweer 7,80 mm voor 6-schots-magazijnen. Met beukenhouten kolf. Geproduceerd in de Manifattura italiana d'Armi in Brescia. Onklaar gemaakt.
#725M. Chagall“Dieren”. Gravure. Gesigneerd in de plaat.
#399Een replica van een sabel en een Spaanse souvenirdolk.
#137Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#25Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. eb een centrale smaragd van ± 0,15 ct.
#685Een tuinvaas van terracotta.
#846Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.
#255“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,83 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#721Twee Afrikaanse maskers van gebeeldhouwd ebbenhout.
Deux masques africains en ébène sculpté.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80 / 120