Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.

Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.

Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct.
Dim. 4,19 g
SKU: 2602190125.
Auction day: 26 February 2019 19:00
Catalogue #125
Estimate: € 1400 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #577

    Drie grote kommen van meerkleurig porselein met Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    Trois grands bols en porcelaine polychrome , décor Imari. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #698

    Twee stenen armen met handen die een ketting vasthouden. Azeiatisch werk.

    Deux bras et mains en pierre tenant une chaîne. Travail asiatique.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #483

    Een vaas van Perzisch aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Gerestaureerd. XIXe eeuw.

    Un vase en faïence persane, décor polychrome floral. Restaurations. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #473

    Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde Mexicaanse wandversiering in de vorm van een vogel.

    Une décoration mexicaine en bois polychrome en forme d’oiseau.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #708

    Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen en pioenen.

    Un plat en porcelaine de Chine à décor polychrome de pivoines et élises.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #61

    Een houten neksteun. Kaffa (Ethiopië).

    Un support pour la nuque en bois. Kaffa (Ethiopie).
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #451

    Twee opgezette eksters op stammetjes.

    Deux pies empaillées sur des troncs.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #265

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant in princesse geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 2,80 ct.
    No longer available
    Dim. 13,24 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #750

    Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.

    Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.
    No longer available
    Dim. H. 76,5 x 78 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #59
    Leo Jordaens

    “Hooimijten” Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.

    ”Meules de foin”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 42 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #544
    Maurice De Vries

    “Desolaat landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘69.

    ”Paysage désolé”. Huile sur toile. Signée et datée.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #498

    Twee gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten maskers. Bali.

    Deux masques en bois sculpté polychrome. Bali.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More