#600Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#552Joz Mous“Naakt.” Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Nu”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 30 / 50 -
#282“Binnenwater met brug”. Pastel. Draagt een handtekening: Isidore Opsomer.
#317Twee Afrikaanse rituele beeldjes voorzien van offergaven. Dan (Ivoorkust).
#101Een paar houten beelden. Yoruba (Nigeria).
#362Henri Joseph Pauwels“Winters dropszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur village hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#826HamadanEen handgeknoopte Perzische wollen loper.
#808“Het ontbijt”. Groepje van polychroom porselein.
”Le petit-déjeuner”. Un groupe en porcelaine polychrome.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#649GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#693Een kommetje met schoteltje van Chinees porselein met een blauw decor van Chinese tekens. Onderaan gemerkt.
Un bol et petit plat en porcelaine chinoise à décor de signes chinois.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#794Twee Japanse églomisés met erotische scènes. Gesigneerd.
#77Een meerkleurige langhalsvaas van glaspasta.
Un vase à long col en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. H.59 cmEstimate: € 80 / 100