#373DuboisEen art deco vaas van Belgisch aardewerk. Onderaan gemerkt en op de buik gesigneerd. Evenals een kruik van Gouda plateelwerk (H. 32 cm), onderaan gemerkt.
Un vase Art Déco en faïence belge. Marque sous la base et signature sur le ventre. Une cruche en faïence de Gouda (H 321 cm), marque sous la base.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#286Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
#126Een eikenhouten garderobe met een smalle en een brede deur.
#667Een Japanse doos van papier-maché , versierd met een bloemendecor.
#610Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#649GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#744Ingrid Brullemans“Bloemenvaas met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘93.
”Vase à fleurs et roses”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#551Grote glazen art deco vaas met metalen montuur in de geest van Majorelle.
#397Een reliekhouder van hout en metaal. Gabon.
Deux jardinières en porcelaine chinoise, décor polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 Ø 26,50 cmEstimate: € 50 / 80