Other lots in this auction
-
#632Louis GallaitPeriod: 1810 - 1887“Zittende man op een bed met figuren in de deuropening. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd. Op te frissen.
”Homme assis sur un lit et figures dans l’entre-porte”. Techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme. A rafraîchir.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 200 / 250 -
#363Een paar boekensteunen van amber glas met gesatineerde kristallen hoofdjes. Boheems werk.
Une paire de serre-livres en verre ambre et têtes satinées. Travail bohémien.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#522“Genua”. Olieverf op doek. Achteraan een collectielabel Van Abbe, Eindhoven. Toegeschreven aan H.K. Ommes.
”Genua”. Huile sur toile. Label de collection Van Abbe au dos. Eindhoven. Attribué à H.K. Ommes.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#316Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
Une commode en chêne, une garde-robe et une table de nuit.No longer availableDim. 195 x 140 en 80 x 125 cmEstimate: € 100 / 120 -
#430Een grote reeks boeken in verband met de luchtvaart:- “De geschiedenis van de luchtvaart” Een reeks in 26 delen. Lekturama Rotterdam, 1980. - “Jane’s Encyclopaedia of Aviation”. Bestseller Publications. London, 1989.- 2 posterboeken: “Militaire vliegtuigen 1933 - 1937 & 1938 - 1939”. Atrium, 1987.
Un lot de livres en relation avec l’aviation:- “De geschiedenis van de luchtvaart” Une série en 26 volumes. Lekturama Rotterdam, 1980.- “Jane’s encyclopaedia of aviation”. Bestseller Publications. Londres, 1989.- 2 livres à posters: “Militaire vliegtuigen 1933 - 1937 & 1938 - 1939”. Atrium, 1987.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#271Een voorouderhoofdje van terra cotta. Komaland (Ghana).
Une tête d’ancêtre en terre-cuite. Pays des Koma, Ghana.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#2Een lot van vier groepjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
Un lot de quatre groupes en faïence de Delft bleue et blanche.No longer availableDim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#247Val St. LambertEen coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.
Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 300 / 360 -
#441Gallia par Christofle e.a.Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee sauskommen met arendskoppen, twee terrines, een schaal met hertenkoppen, vijf grote ronde schotels, een rechthoekige schotel en vijf kleine ronde schaaltjes.
Un lot de métal argenté, comprenant deux saucières à têtes d’aigles, deux terrines, un plat à têtes de cerfs, cinq grands plats ronds, un plat rectangulaire et cinq petits plats ronds.No longer availableEstimate: € 40 / 45 -
#227Een zeshoekige hanger van verzilverd metaal met zilveren belletjes. Oosters werk. De ketting is toegevoegd en van koper.
Un pendentif de forme hexagonal en métal argenté avec des clochettes en argent. travail oriental. La chaîne est en cuivre, un ajout.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#309“Neerhofscène” en “Zemelziften”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Pendants.
”Scène de basse-cour” & “ Tamisage de son”. Huile sur toile. Signées. Pendants.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#311Een polychroom houten helmmasker met een Portugese muts. West-Afrika.
Un masque-casque en bois polychrome et bonnet portugais. Afrique de l’Est.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60 / 80

