#846Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.
#787Een oud Chinees geldstuk. Met inscripties.
#484“Hoeve”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Heymans.
”Fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: Heymans.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#823Een houten Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld.
#860Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.
#479Riga(?)Een lot van 6 litho’s met verschillende voorstellingen en oplages. Alle gesigneerd buiten de plaat.
Un lot de six lithographies avec représentations différents. Tous signées hors planches.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#27Een Afrikaans houten beeld met twee op elkaar geplaatste figuren. DRC.
Une statue africaine en bois. RDC.No longer availableDim. H. 53,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. en een parel.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct et d’une perle.No longer availableDim. 1,63 gEstimate: € 300 / 350 -
#665Een paar aardewerken tuinvazen met blauw glazuur.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,57 ct.No longer availableDim. 2,78 gEstimate: € 1250 / 1350 -
#719“Kloostertuin”. Aquarel. Draagt een handtekening: Alfred Bastien.
”Jardin d’abbaye”. Une aquarelle. Porte une signature: Alfred Bastien.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100 / 150