Other lots in this auction
-
#858
“Everhot”. Een Engels koffie-en theestel van aardewerk met metalen omhulsel. Vierdelig.
”Everhot”. Un service à café et thé en faïence et revêtement partiel en métal. En quatre pièces.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#437Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
Twee ingelijste en gesigneerde houtsneden, evenals twee losse houtsneden en het boek van Avermaete “Masereel”. Ed. Masereelfonds, met huls.
Deux gravures sur bois encadrées, ainsi que deux gravures sur bois et le livre de Avermaete “Masereel”.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#122Albert De Deken
“De vaart te Schoten.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1968.
”Le canal à Schoten”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 71 x 90 cmEstimate: € 60/100 -
#212
“Uitgebreid Maaslandschap met steengroeve op de voorgrond”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
”Paysage étendu de la Meuse avec une carrière sur plan avant”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 1500/2000 -
#485
Een dekselvaas van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en porcelaine polychrome à décor de geishas dans un jardin. Marque sous la base. Travail chinois.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30/50 -
#767Vianne
Een gele glaspasta paddestoellamp.
Une lampe champignon en pâte de verre jaune.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 100/120 -
#359Georges Lemmen
“Studies voor zelfportret”. Houtskool. Gesigneerd.
”Etudes pour autoportrait”. Fusain, signé.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
#387
Een Afrikaanse antropomorfe scepter met een spiegel getooid.
Un sceptre africain anthropomorphe, décoration d’un miroir.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 50/80 -
#71
Twee massieve bronzen armbanden. West-Afrika.
Deux bracelets en bronze massif. Afrique de l’Est.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#819Alfred Ost
“Dorpelingen.” Een set van zes pentekeningen in één kader. Gesigneerd en gedateerd 20 11 XVIII.
”Villageois”. Un ensemble de six dessins, pointe sèche dans un cadre. Signé et daté 20 11 XVIII.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#342Marten MelsenPeriod: 1870 - 1947
“Bedelaar nabij een drukke boulevard”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een apocriefe handtekening.
”Mendiant près d’un grand boulevard”. Huile sur toile marouflée. Signature apocryphe.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#151
Een paar rituele beeldjes behorend tot een altaar voor Mami Wata. Gepolychromeerd hout. Ewe (Togo).
Une paire de statues de rituel pour autel Mami Wata. Bois polychrome. Ewe, Togo.No longer availableDim. H. 25,5 cmEstimate: € 200/220