Other lots in this auction
-
#206
Een eikenhouten begijnenkast met twee boven elkaar geplaatste deuren waartussen een lade. Begin XIXde eeuw
Une armoire de béguine en chêne à deux portes superposées et un tiroir entre les deux. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 193 x 58 x 117 cmEstimate: € 120/200 -
#462
Een houten Chinese doos met gesculpteerde florale motieven en zwevende dames. Slot ontbreekt, lichte schade aan het deksel.
Une boîte en bois chinois, motifs floraux incrusté et dames flottantes. Le fermoir est manquant, légers dégâts au couvercle.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#802Hirosada
“Kabuki acteur.” Japanse houtsnede. Gedateerd 08/1849.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois japonaise. Datée 08/1849.No longer availableDim. 24 x 15 cmEstimate: € 60/100 -
#900
Een lot van vijf kunstboeken:- De romantiek in België”. Een uitgave van de Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in 2005. Ed. Lannoo.- “Vlaanderen in de kunst”. Dimitri De Maesschalck. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2010.- “Vlaamse retabels”. Ria De Boodt & Ulrich Schäfer. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2007.- “De kunstenaar en de dokter. Anders kijken naar schilderijen”. Jan Dequeker. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2006. - “Hoofd- en bijzaak. Po(..)
Un lot de cinq livres portant sur l’art:- De romantiek in België”. Une édition par le Musée Royal des Beaux Arts de Belgique à l'occasion de l’exposition du même nom en 2005. Ed. Lannoo.- “Vlaanderen in de kunst”. Dimitri De Maesschalck. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2010.- “Vlaamse retabels”. Ria De Boodt & Ulrich Schäfer. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2007.- “De kunstenaar en de dokter. Anders kijken naar schilderijen”. Jan Dequeker. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2006.- “Hoofd- en bijzaak. Portretkun(..)No longer availableEstimate: € 100/120 -
#437Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
Twee ingelijste en gesigneerde houtsneden, evenals twee losse houtsneden en het boek van Avermaete “Masereel”. Ed. Masereelfonds, met huls.
Deux gravures sur bois encadrées, ainsi que deux gravures sur bois et le livre de Avermaete “Masereel”.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#38
Een barometer op eikenhouten plank.
Un baromètre sur une planche en chêne.No longer availableDim. h: 111 cmEstimate: € 25/35 -
#632Louis GallaitPeriod: 1810 - 1887
“Zittende man op een bed met figuren in de deuropening. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd. Op te frissen.
”Homme assis sur un lit et figures dans l’entre-porte”. Techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme. A rafraîchir.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 200/250 -
#210
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. en een centrale smaragd van ± 2 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct et d’une émeraude centrale de ± 2 ct.No longer availableDim. 11,76 gEstimate: € 1700/1900 -
#128
“Hermes”. Een lampenvoet van zamak naar een werk van Giambologna.
”Hermès”. Un pied de lampe en régule d’après une oeuvre par Giambologna.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 120/200 -
#724Marcel EnemanPeriod: 1928 - 1988
“Composities”. Board. Getekend en gedateerd ‘M. Eneman ‘70’.
”Composition”. Carton. Signé et daté : M. Eneman ‘70.’No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#783Tastesetter sigma
Een vintage theepot gedecoreerd met een liggende Pierrot. De theepot werd in Japan gemaakt en geïmporteerd door Sigma, een afdeling van Rockville International die eind jaren zestig en zeventig actief was. Sigma bestond slechts 10 jaar, dus deze opvallende items zijn moeilijk te vinden en zeer verzamelbaar. Dit stuk dateert waarschijnlijk uit de vroege jaren 70.
Une théière vintage à décoration d’un Pierrot couché. La théière à été faite au Japon et importée par Sigma, un département de Rockville International, très actif durant les années 60 et 70. Sigma a seulement existé 10 ans, donc ces objets sont très rares et extrêmement collectionnés. Cette pièce date probablement des années ‘70.No longer availableEstimate: € 45/50 -
#130
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,42 ct. En twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,42 ct. Et de deux perles.No longer availableDim. 5,26 gEstimate: € 550/650