#55
Een paar druppelvormige parels.
#649Gabbeh
#547
“Zuid-Amerikaanse Godheid.” Beeld in verguld plaaster.
#592
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Doezer.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Porte une signature: Doezer.No longer availableDim. 38,5 x 48,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#313
“Twee jachthonden”. Een porseleinen groep, onderaan gemerkt Geha.
#387
Een Afrikaanse antropomorfe scepter met een spiegel getooid.
#219Robert BorretPeriod: °1924
“Brug in het zuiden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1969.
”Pont du Midi”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1969.No longer availableDim. 36 x 52 cmEstimate: € 200 / 400 -
#174
“Landschap”. Aquarel op papier. Gedateerd 1868.
”Paysage”. Une aquarelle. Datée 1868.No longer availableDim. 50 x65 cmEstimate: € 200 / 220 -
#277
Twee lichtreclames, waarbij één van Tongerlo en één van Loburg met klok.
#487
Een Afrikaans mes en schede evenals zes pijlen met ijzeren punten. D.R.C.
Een gebeeldhouwd houten Kifwebemasker. Congo.
Un masque en bois sculpté, Kifwebe, Congo.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#65
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une perle.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 350 / 400