#685
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
#748
Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven.
Un vase chinois et un pot à gingembre, décorations bleues. Sur le vase décor de deux paons et sur le pot à gingembre des motifs de fleurs.No longer availableDim. h: 58,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#866
Een handgeknoopt Kelimtapijtje.
#440
Een lang parelhalsnoer met zoetwaterparels.
#343
Twee antieke vuursteenwapens.
#792Jozef Mous
“Natiepaarden.” Een paar inkttekeningen op papier. Gesigneerd.
”Chevaux des Nations”. Une paire de dessins, encre sur papier. Signé.No longer availableDim. ± 27,5 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#48
Een barokke waterspuwer van brons. Op houten wandplaquette.
#623
Een Chinees tempeltje van fijn gesculpteerd been.
Un petit temple en os sculpté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120 / 160 -
#438
Een oude bronzen scheepsbel.
Une ancienne cloche maritime en bronze.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#165
Een 18 karaats wit gouden zegelring met initiaal C.
#724
“Personages”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Personnages”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#169Auguste GerbouxPeriod: 1838 - 1878
Weidelandschap met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1868.
”Paysage champêtre et vaches”. Huile sur toile. Signée et datée 1868.No longer availableDim. 47 x 64 cmEstimate: € 260 / 300