#302Charles Melikoff
“Zeilboot aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#690
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#443
Een roodkoperen wandlantaarn.
Une lanterne en cuivre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#464
Een karafje van groen glas met twaalf glaasjes op dienblaadje.
#617
#749
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
#538
#186
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met bolpoten. Omstreeks 1800.
#547
Een paar ivoren erotische Japanse netsuke’s.
#815Cornelius Andriessen, Bergen-op-Zoom
Een houten klokje. Compleet met slinger en sleutel.
#200
Une broche rodée en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille monté sur argent ayant un poids total de ± 5 ct et de perles. +- 1880.No longer availableDim. 37,32 gEstimate: € 2000 / 2400 -
#849
Un Surimono (carte de voeux) japonais, paysage et arbuste en floraison. XXème siècle. Avec deux timbres.No longer availableDim. 19,5 x 29 cmEstimate: € 50 / 80