#374Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
#303
Twee balustervormige onyxen siervaasjes.
#536
Een vintage lederen zeteltje.
#307
#395Jacques Leleu Collection
#197Val St. Lambert
#379
Kom in geslepen kleurloos kristal op voet.
#20
Une bague Art Déco en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 200 / 300 -
#818
#128
Twee ijzeren poortornamenten in de vorm van aanstormende paarden.
#604
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Pons.
”Vue de village”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘Pons’.No longer availableDim. 53 x 64 cmEstimate: € 600 / 800 -
#192Johann Joseph HartmannPeriod: 1753 - 1830
”Vue sur l'île Saint-Pierre, lac de Bienne”. Gouache sur papier. Ecriture en dessous: ‘Peint par Hartmann à Bienne 1791’.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 750 / 850