Other lots in this auction
-
#500
Een paar druppelvormige amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,24 ct.
Une paire d’améthystes en forme de poire ayant un poids total de ± 3,24 ct.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#177Val St. Lambert
Een vaas op voet van geslepen kleurloos en mauve kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase sur pied en cristal mauve et incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200/240 -
#348Herman Carlson Levin, Göteborg
Een mandoline.
Une mandoline.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 50/60 -
#167Delvaux, Bruxelles
Een handtas van cognackleurig boxcalfleder. In stofzak en met certificaat.
Un sac à main en vachette de couleur cognac. Dans un sac anti-poussières et avec certificat.No longer availableEstimate: € 220/240 -
#660
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met twee roze saffieren gezamenlijk gewicht van ± 1,09 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de deux saphirs rose ayant un poids total de ± 1,09 ct.No longer availableDim. 9,08 gEstimate: € 550/650 -
#839Utagawa KuninagaPeriod: 1790 - 1829
Een Japanse houtsnede uit de reeks “53 stations of the Tokaido road”. Gesigneerd.
Une gravure sur bois japonais venant de la série “53 stations of the Tokaido road”. Signée.No longer availableDim. 11 x 16 cmEstimate: € 50/80 -
#286
Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 104 cm l: 35,5 cmEstimate: € 600/650 -
#703
Een Chinese porseleinen vaas met polychrome afbeeldingen van draken. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise, décoration de dragons polychromes.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#795
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 41Estimate: € 100/120 -
#439
Een paardenkoets met personages en een lampvoet met twee jongens bij een vijver van meerkleurig porselein.
Un carrosse à chevaux et personnages et un pied de lampe avec deux garçons près d’un étang en porcelaine polychrome.No longer availableDim. 21 en 18 cmEstimate: € 60/80 -
#542
“Parijs in de winter”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Dubuc
”Paris durant l’hiver”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘Dubuc’.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 150/200 -
#342
“Nomaden te paard bij een oase”. Olieverf op doek. Recenter atelierwerk in de geest van de XIXe eeuw.
”Nomades à cheval et oase”. Huile sur toile. Travail d’atelier récent dans l’esprit du XIXème siècle.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/240