#682
Een handgeknoopt Kaukazekarpet.
#829Vic Gentils
“Naakt en naakt met harnas in een park.” Litho. Gesigneerd en genummerd 4/60.
”Nu et nu avec harnais dans un parc”. Une lithographie. Signée et numérotée 4/60.No longer availableDim. 32 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#526
#342
“Nomaden te paard bij een oase”. Olieverf op doek. Recenter atelierwerk in de geest van de XIXe eeuw.
”Nomades à cheval et oase”. Huile sur toile. Travail d’atelier récent dans l’esprit du XIXème siècle.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
Een bloemenstruik met vogel van gesculpteerd jade. Op houten sokkeltje.
Un arbuste à fleurs et un oiseau en jade sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50/60 -
#652
#828
#321
“De vos Reinaert”. Een gebeeldhouwd houten beeld.
”Le renard Reinaert”. Une statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/60 -
#415
Een eikenhouten eendeurs kastje waarop een scribaan werd gemonteerd.
#297
Twee bekers van geslepen rood kristal. Boheems werk.
#635Goum
Een handgeknoopt tapijt van gemerceriseerd katoen.
#426
Een koffer met koperen reliëf met dorpstafereel.
Un coffre à relief en cuivre, scène de village en décoration.No longer availableDim. 38 x 37 x 51 cmEstimate: € 80/100