Other lots in this auction
-
#447Goebel
“Jongetje met klarinet” & “Jongetje met bij”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Beide gemerkt.
“Garçon à la clarinette” et “Garçon à l’abeille”. Deux statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Avec marques.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#454
“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Russische school. Draagt monogram.
“Vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Ecole russe. Porte un monogramme.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 60/80 -
#584Paul Delvaux
“Kop van een jonge vrouw met juweel”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1982 in de plaat.
“Tête de jeune femme au bijoux”. Litho. Signée et datée 1982 dans la planche.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 200/300 -
#553
Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van pioenen in cartouches met rondom een vruchtendecor op een blauwe achtergrond. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de pivoines dans des cartouches entourées de fruits sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/200 -
#335Avia Swiss Made
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#517
“Oude Chinese wijze met jongen”. Een gebeeldhouwd ijzerhouten beeld.
“Vieux sage chinois et un garçon”. Sculpture en bois dur.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 30/40 -
#445
Drie verschillende 18 karaats geel gouden te herstellen armbandjes.
Trois différents bracelets réparables en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 200/300 -
#646Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 318 x 214 cmEstimate: € 80/120 -
#132
Een zilveren Christus met INRI en schedel.
Crucifix au corps, INRI et crâne en argent.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 80/100 -
#431
Een Franse kardoeshouder van leder. Omstreeks 1800.
Gargoussière française en cuir. (Boite à sacs à poudre). Vers 1800.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50/80 -
#378
Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.
Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.No longer availableDim. Ø: 8 & 13 cmEstimate: € 50/80