Other lots in this auction
-
#627“Visser met kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Pêcheur et grue”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 4,8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#426Een lot verzilverd metaal waaronder een schaaltje op vier poten, één samengesteld theezeefje van zilver en één verzilverd en twee broches e.a.
Un lot de métal argenté dont une coupe à quatre pieds, une passoire à thé en argent et une en métal argenté et deux broches, etc.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#288John WarminckEen mahoniehouten tafelklok in Engelse stijl. Met sleutel.
Une pendule de table en acajou, style anglais. Avec clé.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#745Een Art - Deco dekselvaas met bloemmotief. Gemerkt A.M.C.
Un vase à couvercle Art Déco, motif floral. Marque A.M.C.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 36 / 40 -
#578Een paar balustervazen van Chinees porselein met decors van spelende kinderen in cartouches en met famille-rose motieven.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine, décors d’enfants jouants et motifs famille-rose.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#337Lot van 12 tekeningen: A. Soreil 1918. “En cortège”, lavis. G. Roose. “Naaktstudies”, Houtskool en aquarel. R. Weyers. “Wapen van Antwerpen”, gouache. Vlaamse School, XIXde eeuw. “Pleintje”. Aquarel. René. “Le P’tit Commerce en 1915-16”. Aquarel en oost-indische inkt. Siaen (?) 1965. “Begijnhof, Lier”. Aquarel en oost-indische inkt. En zes andere.
Lot de 12 dessins : A. Soreil 1918. “En cortège”. Lavis. G. Roose. “Etudes de nudité”. Fusain et papier. R. Weyers. “Arme d’Anvers”. Gouache. Ecole flamande, XIXème siècle. “Place”. Aquarelle. René. “Le P’tit Commerce en 1915-16”. Aquarel et encre de Chine. Siaen (?). 1965. “Béguinage, Lier”. Aquarelle et encre de Chine. Et encore 6 autres dessins.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#595Een haan, een kip en vijf kuikentjes van gesculpteerd jade op houten sokkeltjes. In originele doos. Chinees werk.
Un coq, une poule et cinq poussins en jade sculptée sur socles en bois. dans leurs boîte d’origine.No longer availableDim. h: 2,5 - 15 cm (z.s.)Estimate: € 40 / 60 -
#537Een lot van vier vazen van Nankin-aardewerk, waarbij twee kleintjes die een paar vormen.
Un lot de quatre vases en faïence nankin, dont deux petits qui forment une paire.No longer availableDim. h: 26 - 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#248Een kandelaartje gedragen door een engel.
Un petit candélabre porté par un ange.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#18Een paar bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten
Paire d’appliques en bronze de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#519Peter Jan Schuin“Bloementuil”. Litho. Gesigneerd in de plaat.
”Bouquet de fleurs”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 68 x 97 cmEstimate: € 80 / 100 -
#141Louis LeloupEen kleine ronde vaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.
Un petit vase rond en pâte de verre satinée polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 160 / 200

