Other lots in this auction
-
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 215 x 148 cmEstimate: € 40 / 60 -
#574Monogrammist E.H.“De dans”. Gemengde techniek. Achteraan toeschrijving.
”La danse”. techniques mixtes. Attribution au dos.No longer availableDim. 32 x 28 cmEstimate: € 200 / 250 -
#631Een vaas van geel glaspasta met een mirafioredecor.
Un vase en pâte de verre jaune, décor millefleurs.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 65 / 80 -
#400Een halssnoer van Tibetaans koraal met messingen tussenstukken.
Un collier en corail du Tibet, entre-pièces en laiton.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 80 / 150 -
#669Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 62/350 buiten de plaat.
”Vue hivernale de la ferme”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Seadeleer. Signée et numérotée 62/350 hors planche.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#24Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Oude Hoeve”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vieille Fermette”. Une eau-forte, signée hors planche.No longer availableDim. 21 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#168Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.
Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 250 / 350 -
#90Een zilveren halssnoer met bloemen in filigraan en tussenstukken van zes rijen pareltjes van granaat.
Un collier en argent à fleurs en filigrane et entre-pièces de six rangées de perles de grenade.No longer availableDim. 56,67 gEstimate: € 200 / 300 -
#160Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met Russische briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et or rose sertie de brillants russe ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,56 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#560Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 251 x 169 cmEstimate: € 200 / 240 -
#95Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Un remontoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 16,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#151Een paar kleine beeldjes “Kindje met kruik” en “Meisje”. Brons naar Moreau.
Une paire de petites statues en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. h: 17,5 en 16,5 cmEstimate: € 120 / 200

